سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس درباره احتمال لغو بازی روز پنجشنبه این تیم مقابل فولاد به دلیل گرمای بالای هوا در اهواز اظهار کرد: هنوز در این رابطه چیزی به ما اعلام نشده است. به هر حال گرمای زیاد کیفیت بازی را پایین می آورد. البته خودمان را برای این شرایط آماده کرده ایم و درست است که در زمان بدی باید به اهواز برویم اما این موقعیت اجتناب ناپذیر است. تمرین امروز ما هم یک ساعت زودتر برگزار می شود تا با آب و هوای گرم بیشتر تطبیق دهیم.

به گزارش ایسنا، او درباره آخرین وضعیت حسین ماهینی و مشکل سربازی این بازیکن گفت: بعید می دانم که او به بازی فردا برسد. او در دانشگاه پرسپولیس درس می خواند و طبق سازمان لیگ اگر او نتواند مدارک معافیت خود را ثابت کند نمی تواند در سه فصل برای پرسپولیس به میدان برود.

پنجعلی درباره برخورد کمیته انضباطی با علی دایی در همین ابتدای فصل گفت: این گونه برخوردها اصلا مناسب نیست. همه چیز باید بر اساس قانون باشد. نمی شود که یک مربی چیزی نگوید. همه مربیان لب خط تحت فشار هستند. حالا یک مربی ناراحتی را در خودش می ریزد و یک مربی دیگر نمی تواند. این طبیعت مربی است که خودش را در کنار زمین خالی کند. به اضافه این که داوران ما هم بدون اشتباه نبوده اند و سال گذشته چوب این اشتباه های داوری را خوردیم. قهرمانی با تصمیمش در بازی با سپاهان عملا قهرمانی را از ما گرفت اما اتفاق خاصی نیفتاد.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در حال حاضر چنین زمینه ای از فصل قبل وجود دارد. البته نباید فراموش کرد که بیش از ۹۰ درصد داوران ما با شرافت سوت می زنند و خیلی از مواقع به حق شان نمی رسند اما در این وسط برخی اشتباه هاتی هم رخ می دهد.

پنجعلی درباره این که بعضی ها می گویند دایی خیلی زیاد به داوری اعتراض می کند گفت: همه مربیان مثل هم نیستند. خیلی از مربیان بزرگ دنیا هم به داوری اعتراض می کنند که صحنه های آن را در خاطر داریم. دایی هم اگر اعتراض می کند از داور چهارم سوال می کند و کوچک ترین بی ادبی انجام نمی دهد حتی برمی گردد از خود من سوال می کند که آیا این صحنه خطا بود؟

او با اشاره به مذاکرات باشگاه با بازیکن کاستاریکایی گفت: با رحیمی صحبت کرده ام و قرار بود این بازیکن به ایران بیاید اما حالا ۱۰ مدیر برنامه پیدا کرده و هر روز یکی زنگ می زند و می گوید من مدیر برنامه های این بازیکن هستم. باشگاه هم باید در این زمینه با احتیاط عمل کند.