ایوب ذوالفقاری در پاسخ اظهارات غلامرضا بهروان، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره این که رسول خطیبی مدرک A مربیگری نداشته و نمی تواند در نیمکت این تیم با عنوان سرمربی بنشیند و در کنفرانس های خبری حضور یابد، گفت: ما تابع تصمیمات سازمان لیگ هستیم. ما آقای خطیبی را به عنوان سرمربی تیم می شناسیم و در بازی اول نیز با این عنوان در نیمکت حضور داشت و مشکلی وجود ندارد. مجوز سرمربیگری وی صادر شده است ولی تا یک ماه دیگر در کلاس های سطح A شرکت خواهد کرد و ثبت نام نیز شده است.

به نقل از ایسنا، وی در خصوص وضعیت آمادگی تراکتورسازان هم بیان کرد: بازیکنان با روحیه خوبی تمرین می کنند تا برای بازی مقابل ذوب آهن آماده شوند. امیدوارم در دومین بازی لیگ برتر به پیروزی رسیده و بتوانیم هوادارانمان را خوشحال کنیم.

سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز درباره دیدار پیش روی این تیم مقابل ذوب آهن اصفهان اظهار کرد: ذوب آهن تیم قدیمی و خوبی است ولی بازیکنان ما هم تمام تلاشان را به کار خواهند گرفت. کادر فنی نکات فنی را به بازیکنان اعلام می کند. سعی خواهیم کرد از نقاط ضعف این تیم استفاده کنیم.

ذوالفقاری درباره هواداران تیمش گفت: اگر هوادار نباشد، فوتبال معنایی ندارد و از هواداران می خواهیم صبر داشته باشند، زیرا وضعیت تیم رفته رفته بهتر خواهد شد و آینده تیم را خوب می بینیم.

وی در خصوص بازیکنان خارجی تراکتورسازی هم بیان کرد: کادر فنی این بازیکنان را انتخاب کرده است به همین دلیل از نظر فنی در سطح خوبی قرار دارند. کارهای تاکتیکی تیم بازی به بازی بهتر خواهد شد و بازیکنان می توانند عملکرد خود را به نمایش بگذارند.