علیرضا مرزبان در آستانه دیدار تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان در هفته دوم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: در لیگ امسال نمی توان نتیجه مسابقه ای را پیش بینی کرد و تیمی را از قبل برنده دانست. در هر ثانیه از بازی ممکن است همه چیز عوض شده و هر اتفاقی بیفتد و ما باید کار عملی و علمی خود را پیش ببریم و درباره نتیجه هنگام بازی می توان نظر داد.

به نقل از ایسنا، مرزبان در پاسخ به این سوال که گرمای خوزستان تاثیری در بازی آنها خواهد گذاشت، تصریح کرد: گرمای خوزستان و شرایط جوی برای ما اهمیتی ندارد زیرا شرایط آب و هوایی برای هر دو تیم یکسان است.

وی از عدم حضور کیوان امرایی در ترکیب تیم به دلیل مصدمیت جدی در دیدار با نفت مسجد سلیمان خبر داد و اظهار کرد: نماینده باشگاه به فدراسیون مراجعه کرده و مشکل میلاد غریبی نیز در حال حل شدن است.

وی درباره محرومیت تماشاچیان نفت مسجدسلیمان برای این دیدار گفت: وقتی از بازی جوانمردانه صحبت می کنیم، نمی توانیم آرزو کنیم و یا خوشحال شویم که مردم برای دیدن فوتبال تیم شهرشان به ورزشگاه نیایند. با این موضوع که به خاطر اشتباه عده کمی، بقیه مردم اجازه حضور در ورزشگاه را نداشته باشند مخالفم و این که این حق از آن ها گرفته شود را قبول ندارم و امیدوارم تماشاچیان برای دیدن بازی ما به ورزشگاه بیایند.