میثم نقی زاده در خصوص شرایط گسترش فولاد تبریز پیش از بازی با سپاهان گفت: خوشبختانه شرایط خوبی داریم و تمرینات خوبی هم انجام دادیم. بعد از اولین بازی مقابل استقلال خوزستان با اینکه شرایط زمین خوب نبود اما نتیجه خوبی گرفتیم. حالا هم آماده هستیم تا در زمین خودمان سه امتیاز بازی را بگیریم.

به نقل از فارس، وی درباره سپاهان هم افزود: بازی اول این تیم را مقابل پیکان دیدیم. سپاهان تیمی است که همیشه شخصیت قهرمانی دارد اما ما هم تیم جوانی هستیم و بازی می کنیم که ببریم. در بازی با سپاهان هم برای سه امتیاز وارد میدان می شویم و اگر همان گونه که در تمرینات حاضر می شویم در زمین بازی هم بازی کنیم گرفتن این سه امتیاز دور از دسترس نیست.

نقی زاده درباره وضعیت زمین اختصاصی با گسترش فولاد هم اظهار داشت: زمین ما عالی است و مشکلی برای بازی ندارد و می توانم بگویم که در ایران جزو باکیفیت ترین زمین ها به حساب می آید اما در اهواز شرایط بدی بود و واقعا روی زمین نمی توانستیم کاری انجام دهیم.

وی در پایان درباره تشویق هواداران تبریزی و اینکه از این تیم باید حمایت شود، گفت: در تبریز شرایط به گونه ای است که گسترش فولاد و تراکتورسازی برای هواداران فرقی نمی کند و آنها از تیم هایشان حمایت می کنند. البته ما انتظار داریم همانگونه که از تراکتورسازی حمایت می کنند ما را هم تشویق کنند و امیدوارم به استادیوم بیایند تا بازیکنان با انگیزه بیشتری راهی میدان شوند