عبدالمجید باقری نیا در مورد دیدار روز جمعه تیم های نفت مسجد سلیمان و پدیده مشهد گفت: دیدار با پدیده برای ما بسیار دشوار است. آنها تیم خوب و پر مهره ای هستند و فوتبال خوبی هم ارائه می دهند. من بازی اول آنها را در لیگ دیدم و می دانم پدیده تیم منسجمی است.

به گزارش تسنیم، وی ادامه داد: در خانه بازی می کنیم و قطعاً تمام تلاشمان را انجام می دهیم تا سه امتیاز را کسب و تماشاگرانمان را راضی کنیم. برای کسب پیروزی به حمایت همه جانبه هواداران نفت مسجد سلیمان احتیاج داریم.

باقری نیا در پاسخ به این سوال که آیا تیمش آماده دیدار با پدیده است اظهار داشت: تیم ها برای اینکه به شرایط ایده آل برسند به زمان نیاز دارند اما مهمتر از مسائل بدنی بازیکنان باید از نظر ذهنی آماده شوند. امیدوارم تمام بازیکنان زودتر از موعد به شرایط آرمانی برسند.

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان در خصوص اینکه آیا از فعالیت این باشگاه در فصل نقل وانتقالات رضایت دارد، خاطرنشان کرد: تقریباً تمام بازیکنانی را که می خواستیم جذب کردیم و دنبال یک مهاجم خارجی هم هستیم تا به تیم اضافه شود. دنبال مهاجم خارجی هستیم که مناسب شرایط باشگاه باشد.

وی درباره آخرین وضعیت ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان اظهار داشت: واقعاً برای آماده سازی این ورزشگاه کار جهادی و شبانه روزی صورت گرفت، رختکن ورزشگاه مدرن شده و جایگاه ویژه هم بسیار شیک و حتی در ایران منحصر به فرد است.

باقری نیا در خصوص شرایط هواداران نفت مسجد سلیمان عنوان کرد: مردم این شهر آماده میزبانی لیگ برتر هستند. هواداران الان هم کنار تیم هستند و هیچ وقت ما را تنها نمی گذارند، تمرین ما هیچ وقت کمتر از ۸۰۰ تماشاگر ندارد و این نشان از عشق مردم به فوتبال دارد. هواداران نفت باید حوصله کنند تا بتوانیم تیم قدرتمندی بسازیم.

سرمربی نفت مسجد سلیمان در پاسخ به سوال که این تیم در پایان لیگ دنبال چه رتبه ای است، گفت: مسلماً فقط به فکر این نیستیم که در لیگ بمانیم چون این کار قطعاً صورت می گیرد، اما دنبال این هم نیستیم که بین ۴ تیم اول لیگ باشیم چون این موضوع چیزی شبیه معجزه است. قاعدتاً قرار گرفتن در نیمه رده های میانی جدول برای ما کار خیلی بزرگی است.