کامران صاحب پناه در گفت وگو با فارس، درخصوص اظهاراتی که از وی پیرامون مقداد نجف نژاد منتشر شده است اظهار داشت: من گلایه هایم را روز گذشته مطرح کرده ام و از آن رسانه ای که به نوعی قصد داشت من را مقابل آقای نجف نژاد قرار دهند ناراحت هستم.

وی افزود: نجف نژاد یکی از افراد با تجربه است و حداقل ۵ دوره در فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی حضور داشته است با وجود اینکه من حرفی در مورد آقای نجف نژاد نزده ام اما باز هم از ایشان عذرخواهی می کنم.

رئیس هیات مدیره استقلال تاکید کرد: من صحبت های آقای نجف نژاد را خواندم و متوجه شدم که ایشان در مورد هیات مدیره استقلال و پرسپولیس به صورت کلی صحبت کرده اند و من هم کسی نیستم که به صراحت بخواهم در مورد اظهار نظر شخصی صحبت کنم فقط امیدوارم رسانه ها به فکر این نباشند که برخی افراد را به جان هم بیندازند.

وی در خصوص آخرین جلسه هیات مدیره استقلال و مباحثپیرامون آن گفت: قرار شد هر اتفاقی در هیات مدیره رخ می دهد به صورت مکتوب ارائه شود ضمن آنکه در نشست قبلی در مورد نحوه عملکرد هیات مدیره صحبت هایی را انجام دادیم و آقای صادق پور نیز گزارشی را در مورد آکادمی و مبالغ قرارداد اعضای این مجموعه به هیات مدیره ارائه کرد.

صاحب پناه تاکید کرد: قرار شد نظری جویباری نیز در مورد فصل نقل و انتقالات به صورت کلی گزارش خود را ارائه کند تا این موارد در آرشیو باشگاه باقی بماند.

رئیس هیات مدیره استقلال در ادامه گفت وگو با فارس پیرامون بحثورود سازمان بازرسی به مبحثعبور باشگاه ها از سقف بودجه و اینکه واکنش باشگاه استقلال چه خواهد بود گفت: بستگی دارد که سازمان بازرسی چه سوالاتی را از ما بپرسد ما مبالغ را اعلام کردیم و سازمان لیگ و وزارت ورزش هم این کار را انجام داد. انحراف از بودجه مباحثمهمی دارد ولی فکر نمی کنم انحراف بودجه ما غیرقابل جمع کردن باشد به اعتقاد من انحراف ما از بودجه و سقف قراردادها خیلی کم بود و همانطور که آقای افشارزاده اعلام کرد واقعا چاره دیگری برای بستن تیم نداشتیم.

وی تاکید کرد: هرچند که انحراف از بودجه توسط شرکت های مختلف برای استقلال تامین می شود و قرار شده اگر هم مبلغی به بازیکنان پرداخت شود خارج از مباحثهیات مدیره و اسپانسر اصلی باشگاه باشد. کسی انحراف بودجه را انکار نکرده است ولی ما به دنبال راهکار هستیم که به دیوان محاسبات یا سازمان بازرسی توضیحات لازم را ارائه کنیم و مشکلی در این زمینه وجود نخواهد داشت.