به گزارش ملت ایران به نقل از گل - تیتو ویلانووا، سرمربی بارسلونا روز گذشته در کنفرانس خبری تیمش قبل از بازی با اتلتیکومادرید شرکت کرد. این کنفرانس خبری قبل از برگزاری بازی رئال مادرید - اسپانیول و تساوی دوتیم و درنتیجه مسجل شدن قهرمانی زودهنگام بارسلونا برگزار شد. تیتو در صحبت هایی با اشاره به اهمیت قهرمان شدن تیمش در رقابت های این فصل لالیگا در مورد رئال مادرید و ۱۰۰ امتیازی که آنها در طول فصل گذشته کسب کردند صحبت کرد.
دراینجا می توانید گزیده ای از صحبت های تیتو را مطالعه کنید
*ارزش رقابت های لالیگا:فکر می کنم که این ۱۰۰ امتیازی که رئال در فصل گذشته رقابت های لالیگا کسب کرد، به این رقابت ها ارزش به مراتب بیشتری داد. اتفاقات خاصی رخ می دهند که در آن زمان این حس را داری که مدتهاست تکلیف قهرمانی لالیگا مشخص شده ولی این فصل این طور نبود؛ چون رئال مادرید در دور برگشت مثال زدنی بود. اگر ما کمی خونسردانه کار را دنبال می کردیم، آنها به ما نزدیک می شدند و هنوز نمی توانستیم قهرمانی مان را مسجل کنیم ولی فکر می کنم که این ارزش کار مارا نشان می دهد. چطور می توان به این ارزش اشاره نکرد؟ بله ما با بهترین رئال مادرید تاریخ رقابت می کنیم؛ رئالی که فصل قبل ۱۰۰ امتیاز کسب کرده بود.
*بازی مقابل اتلتیکو:ما درانتظار اتلتیکویی هستیم که بازیکنانش انگیزه زیادی برای بازی کردن مقابل بارسلونا دارند. آنها به دنبال آن هستند که جایگاهشان در پله سوم جدول لالیگا را مسجل کنند. نمی دانم که آنها در فکرشان به انجام چه کاری فکر می کنند ولی آنها بازیکنان خوب و تمام و کمالی دارند. اتلتیکوفصل مثال زدنی ای را پشت سرگذاشته، دقیقا مثل فصل قبل که با دیگو سیمئونه سپری کرده بود
*آینده آبیدال:من دائما با او صحبت می کنم ولی تمام آنچه به بازیکنان مرتبط است را به گوشه ای گذاشته ایم. در این شرایط مسائل و اتفاقهای فردی برای ما اهمیت زیادی ندارد.