رویانیان که دیشب در برنامه ورزش از نگاه دو حرف می زد، خبر از نامه ای مهم ارسالی از دفتر ریاست جهموری داد. نامه ای که تلویحی به برکناری او دلالت دارد.
به گزارش ملت ایران به نقل از گل،او گفت:در تاریخ ۳۱/۱ / ۹۲نامه ای از نهاد ریاست جمهوری برای من آمد از طرف آقای بقایی که در آن نوشته شده بود، از خدمات آقای رویانیان تقدیر و تشکر می کنیم. یعنی ۱۵ روز قبل از جام حذفی با من مشکل داشتند. به همین دلیل است که برای من نامه نگاری می کنند و می نویسند که ماموریت شما تمام شده است. در ۲۰ روز گذشته نیز هرچه پیگیری کردم نمی دانم ماجرا چیست. مفهوم صحبت هایشان را متوجه نشدم. یعنی دوست دارند من در پرسپولیس نباشم؟! هرچه پیگیری کردم هیچ کس جواب مرا نداد.
او درباره مفهوم این نامه نیز چنین گفته است:الان مدتی است که تکلیفم مشخص نیست.من همیشه به نظر رئیس جمهور احترام گذاشتم امابرخی اوقاتبرخوردهای خوبی با من نمی شود. ایشان ماموریت مرا تمدید نکرده اند که دلیلش را نمی دانم.من قدردان تلاش های احمدی نژاد هستم و او را بسیار قبول دارم اما دوست دارم تکلیفم را روشن کند که من هستم یا نه؟
رویانیان درباره احساس شخصی اش بعد از دریافت این نامه هم گفت: اعلام اتمام ماموریتم ۱۵ روز قبل از جام حذفی واقعا ناراحتم کرد و از طرفی دیگر اینکه کسی پاسخگوی پیگیری هایم نیست. البته من بازنشسته نیستم ولیطبق قانونباید هر سال ماموریتم تمدید شود.
اما رویانیان می رود یا نه؟ او با موضعی که نشانگر زاویه جدی او با ریاست جمهور است، اینطور جواب می دهد که:. من مخلص همه آقایان هستم امامن به عشق هواداران کارم را دنبال می کنم. نمی روم و آنقدر می مانم تا من را بردارند.
پیگیری های خبرنگار سایت گل از وزارت ورزش به عنوان رئیس مجمع پرسپولیس بی نتیجه مانده است اما گفته می شود از دفتر ریاست جمهوری دستور برکناری رویانیان، به صورت شفاهی به وزارت رسیده است. همچنین در شایعات است که رئیس یکی از فدراسیون ها نامزد جدی جانشینی مدیرعامل پرسپولیس است که جدایی اش کوهی از مشکلات و بدهکاری ها را برای نفر بعد به جای خواهد گذاشت.