نشریه دیلی میل ادعا کرد که باشگاه لیورپول پیشنهاد بایرن مونیخ برای به خدمت گرفتن په په رینا، دروازه بان ملی پوش اسپانیایی، را پذیرفته است. آ

این ملی پوش اسپانیایی که فصل گذشته به طور قرضی برای ناپولی بازی کرد و بارها شایعاتی در مورد پیوستنش به بارسا شنیده شد، اکنون در آستانه پیوستن به بایرن مونیخ که هدایت آن برعهده پپ گواردیولاست، قرار دارد.

بایرنی ها در این تابستان به دنبال به خدمت گرفتن یک دروازه بان بودند تا به عنوان ذخیره مانوئل نویر، در این تیم حضور داشته باشد. پیش از این از کیلور ناواس، دروازه بان تیم ملی کاستاریکا، به عنوان گزینه بایرن نام برده می شد اما در او در نهایت راهی بایرن شد.

گواردیولا فصل گذشته تام اشتارک و لوکاس ریدر را به عنوان دروازه بان های ذخیره در اختیار داشت اما به نظر می رسد چندان از آنها راضی نیست.

رینا با پیوستن سیمون مینیوله به لیورپول، جایگاهش در ترکیب اصلی لیورپول را از دست داد و به نظر نمی رسد بی میل نیست که آنفیلد را ترک کند. او بارها اعلام کرده بود که می خواهد سال های پایانی دوران حرفه ای اش را در لالیگا سپری کند اما شاید حضور گواردیولا و چند بازیکن اسپانیایی او را متقاعد کند که راهی آلیانس آره نا شود.