کریم انصاری‌فرد شب گذشته در مراسم معرفی بهترین های لیگ‌برتر جایزه کفش طلای بهترین گلزن فصل گذشته لیگ را از آن خود کرد، این گلزن اهل شهر اردبیل که در انتظار یک تیم خارجی است، جایزه خود را از علی دایی دریافت کرد. مربی پرسپولیس و فردی که به نوعی حضور کریم انصاری‌فرد در رقابت های باشگاهی را کلید زده است. انصاری‌فرد می‌ گوید: آقای دایی موقع دادن جایزه تشویقم کرد و به من گفت مبارک باشد. این بازیکن سابق تراکتورسازی درباره احساسش نسبت به جایزه ادامه می‌ دهد: اول از همه خدا را شکر می‌ کنم چون کفش طلایم جفت شد البته لنگه اول هنوز وجود خارجی ندارد. این دومین باری بود که من آقای گل می‌ شدم و مرتبه اول روی سایت ها خبرآقای گلی خودم را خواندم. اما این دفعه مراسم خوبی برگزار کردند و اقای گلی من رسمی شد. با این حال فکر می‌ کنم یک لنگه کفش از سازمان لیگ‌برتر طلب داشته باشم، حالا یا خودم درست می‌ کنم و یا سازمان لیگ آستین بالا بزند و به همه آقای گل های دوره های مختلف این یادگاری را بدهد چون این چیز خوبی است و یادگاری دوران هر بازیکن محسوب می‌ شود و خوب است آدم این یادبود را در ویترین افتخاراتش داشته باشد.

انصاری‌فرد در پایان این گفت‌وگو درباره فعالیتش در شبکه های اجتماعی می‌ گوید: من آی دی فیسبوک و اینستاگرام ندارم و اگر صفحه ای به اسم من در فیسبوک وجود دارد که مطلب هم چاپ می‌ کند تقلبی است و این حرف ها هیچ ربطی به من ندارد.

بازیکن شماره ۱۰ تیم ملی در خصوص طلبش از تراکتورسازی می گوید: من از این تیم طلبی دارم که هنوز به من پرداخت نشده است. زمانی که در برزیل بودم به بازیکنان مبلغی داده شده است که به من تعلق نگرفته است و تنها یک رقم جزیی به من پرداخت شده است. ضمن آنکه با پیگیری خودم این پول پرداخت شده و از باشگاه اقدامی صورت نگرفته است.

انصاری فرد در خصوص مذاکره با تراکتور برای فصل بعد می گوید: من با باشگاه تنها درباره ی طلبم از فصل پیش مذاکره کردم و هیچ صحبتی درباره همکاری در آینده صورت نپذیرفته است. من این روزها زیر نظر دکتر بهرامی نژاد مشغول بدنسازی هستم تا از فرم خارج نشوم. تمرینات بدنسازی ام به اتمام رسیده و تمرینات روی چمن را هم آغاز کرده ام.