ملت ایران: در هفته سی و سوم بوندس لیگا، بایرن مونیخ در خانه با نتیجه ۳-۰ آگسبورگ را شکست داد و به بیست و هشتمین پیروزی این فصلش رسید.

نیمه اول بازی چندان هیجان انگیز نبود و دو تیم موقعیت های چندانی روی دروازه هم ایجاد نکردند. البته بایرنی ها می توانستند در همان دقایق ابتدایی توسط مولر به گل برسند اما الکس منینگر، دروازه بان آگسبورگ این موقعیت را از بازیکنان حریف گرفت.

در دقیقه ۲۰ فرانک ریبری با یک سانتر خطرناک، ماریو ماندزوکیچ را صاحب موقعیت کرد اما ضربه ستاره کروات به صورت منینگر برخورد کرد و راهی به چهارچوب پیدا نکرد.

آگسبورگی ها تلاش می کردند روی ضدحملات دروازه بایرن را به خطر بیندازند و روی یکی از موقعیت ها، سرنگون شدن جی دونگ وون توسط خاوی مارتینس در درون محوط جریمه بایرن، صحنه ای مشکوک به پنالتی ایجاد کرد اما داور دستور به ادامه کار داد. در نهایت نیمه اول بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم موقعیت های بیشتری داشت. ضربه آزاد شواین اشتایگر می توانست به گل اول بازی تبدیل شود اما باز هم منینگر دروازه تیمش را نجات داد.

پس از آن نوبت به آندره هان رسید تا با شوتی محکم دروازه بایرن را تهدید کند.

سرانجام در دقیقه ۶۹ بایرن توسط توماس مولر به گل رسید. یک ارسال از دانته و ضربه سر مولر، بایرن را ۱-۰ پیش انداخت.

حملات بایرن ادامه پیدا کرد و شکیری در دقیقه ۸۲ برتری تیمش را دوبرابر کرد. ستاره سوئیسی روی پای ریبری این گل را به ثمر رساند.

تنها سه دقیقه پیش از پایان بازی، لوئیس گوستاوو باز هم روی پاس ریبری، با یک شوت دقیقه، گل سوم باواریایی ها را به ثمر رساند تا بیست و هشتمین پیروزی فصل بایرن رقم بخورد.