آندرانیک تیموریان پس از دریافت جایزه برترین بازیکن فصل گذشته رقابت های لیگ برتر گفت: خوشحالم که توانستم ثمره یک سال تلاشم را دریافت کنم و به عنوان بهترین بازیکن لیگ برتر ایران انتخاب شوم.

به گزارش ایسنا، او ادامه داد: من از هیات انتخاب کننده برای اعتماد به من و انتخابم به عنوان برترین بازیکن تشکر می کنم و امیدوارم در آینده بتوانم در هر تیمی که حضور دارم مثمر ثمر باشم.

برترین بازیکن فصل گذشته رقابت های لیگ برتر در پاسخ به این سوال که آیا فکر می کرده چنین عنوانی را به دست آورد گفت: پیش از این فکر می کردم چنین عنوانی را به دست بیاورم. خبرهای ضد و نقیضی را نیز در رسانه ها در این باره شنیده بودم اما همیشه تمرکزم بر روی کار خودم بوده و تلاش می کردم تا جایی که می توانم برای تیمم مفید باشم.

بازیکن تیم فوتبال استقلال همچنین در مورد حضورش در رقابت های این فصل لیگ برتر ایران نیز گفت: قسمت بود این فصل نیز در ایران بازی کنم. خوشحالم که توانستم باز هم برای استقلال به میدان بروم. امیدوارم در این فصل با حمایت تماشاگران بتوانیم نتیجه مناسبی را به دست بیاوریم. مطمئن باشید استقلال در این فصل شایسته قهرمانی است.

تیموریان همچنین خاطرنشان کرد: سایر بازیکنانی که کاندیدای تصاحب برترین بازیکن لیگ بودند مطمئنا شایستگی کسب این عنوان را داشتند. پیام صادقیان و بختیار رحمانی هر دو بازیکنانی هستند شایسته که می توانستند این عنوان را کسب کنند.

بازیکن تیم فوتبال استقلال همچنین در پاسخ به سوالی در مورد ناراحتی اش پس از دیدار مقابل راه آهن تهران نیز افزود: این مسئله را از امیر قلعه نویی بپرسید. در این میان رسانه ها شیطنت هایی را نیز انجام دادند. هر کسی آندرانیک تیموریان را می شناسد با اخلاق او به خوبی آشناست و می داند که آندرانیک اهل حاشیه نیست.

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران همچنین در مورد کیفیت برگزاری انتخاب برترین های لیگ برتر فوتبال ایران نیز اظهار کرد: مراسم بسیار خوبی برگزار شد ولی به نظرم می تواند کیفیت مراسم در سال های بعد بهتر از این هم شود.