تمرین امروز(شنبه) تیم فوتبال استقلال جهت آماده سازی این تیم برای دیدار هفته دوم لیگ چهاردهم برابر استقلال خوزستان از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه در زمین شماره دو آزادی آغاز شد.

*تمرین امروز آبی پوشان به دو قسمت تبدیل شده بود و بازیکنانی که در دیدار برابر راه آهن در ترکیب اصلی قرار داشتند تمرین سبکی انجام دادند و در بیشتر لحظات تمرین به بازی تنیس فوتبال مشغول شدند. سایر بازیکنان استقلال نیز زیر نظر دستیاران امیر قلعه نویی به کارهای تاکتیکی از جمله فوتبال درون تیمی پرداختند.

*امیر قلعه نویی که صبح امروز به دعوت مالک باشگاه نساجی مازندران به قائمشهر سفر کرده بود، با ۲۰ دقیقه تأخیر و با لباس شخصی در تمرین تیمش شرکت کرد.

*امید ابراهیمی و آندرانیک تیموریان غایبان تمرین امروز آبی پوشان بودند که ظاهرا تیموریان به دلیل شرکت در مراسم برترین های لیگ برتر سیزدهم از کادرفنی استقلال اجازه گرفته بود.

*کرار جاسم که در دیدار اول تیم استقلال برابر راه آهن موفق به گلزنی شده بود، از روحیه بالایی در تمرین برخوردار بود و با بیشتر هم تیمی هایش از جمله میلاد فخرالدینی شوخی می کرد.

*کامران صاحب پناه رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال به همراه منصور پورحیدری در تمرین امروز حضور پیدا کرد و همراه با میرشاد ماجدی، سرپرست آبی پوشان از رختکن زمین شماره ۲ آزادی بازدید کرد. قلعه نویی که متوجه حضور صاحب پناه در تمرین شده بود برای استقبال از او به سمتش رفت و دقایقی با رئیس هیئت مدیره آبی پوشان صحبت کرد.

*پژمان نوری در تمرین امروز استقلال فرزندش را همراه خود آورده بود و بازیکنان استقلال در دقایقی مشغول بازی با فرزند او بودند.

*خسرو حیدری و آرش برهانی با چند دقیقه تأخیر در تمرین استقلال حاضر شدند و برهانی هنگامی که خبرنگاران را دید به شوخی گفت: «در خبرتان می نویسید که برهانی با تأخیر به تمرین آمد».

*هواداران برخلاف روزهای گذشته اجازه حضور در تمرین امروز را داشتند و حدود ۴۰ نفر از این تمرین استقبال کرده بودند.

*مصدومیت حنیف عمران زاده و امیرحسین صادقی سوژه اصلی صحبت های هواداران بود و آنها نگران مصدومیت و غیبت دو مدافع میانی خود بودند.

*درگذشت حسین معدنی، مربی تیم ملی والیبال کشورمان و همچنین ناصر احمدپور، سردبیر پیشین رسانه های ورزشی نیز سوژه صحبت بازیکنان استقلال بود که برخی از آنها از درگذشت مربی تیم ملی والیبال متعجب بودند.

*طبق برنامه قرار است آبی پوشان ساعت ۱۱ صبح فردا(یکشنبه) در مجموعه انقلاب تمرین با وزنه انجام دهند و تمرین نوبت عصر این تیم نیز برای استراحت بازیکنان تعطیل است.

به گزارش تسنیم، استقلال در هفته دوم مسابقات لیگ برتر فوتبال روز جمعه در ورزشگاه آزادی میزبان استقلال خوزستان خواهد بود.