محمد پنجعلی پیش از مراسم انتخاب برترین های لیگ سیزدهم در خصوص اینکه علی دایی مطرح کرده داوری دیکتاتوری نیست، اظهار داشت: او اینگونه صحبت نکرده من در کنفرانس مطبوعاتی نبودم اما وقتی در سایت ها مطلب را خواندم او اعلام کرده مگر دیکتاتوری است که در مورد داوران و قضاوت آنها صحبت نکنیم. منظور او این بوده که حق اظهار نظر وجود دارد.

به گزارش فارس، وی در مورد اینکه وضعیت مهرداد پولادی برای حضور در پرسپولیس به کجا کشیده شده است، یادآور شد: من خبری از او ندارم او با ما قرارداد دارد اما هیچ چیز از او نمی دانم.

سرپرست پرسپولیس در پاسخ به سؤال مبنی بر اینکه پرسپولیس سال گذشته با وجود مصدومیت او با این بازیکن کنار آمد و وضعیت او در امسال چگونه خواهد شد، گفت: من حدود یک ماه پیش با او صحبت کردم و او به من گفت از دو سه تیم اروپایی پیشنهاد دارد اگر به آن تیم ها نرفتم سر تمرین پرسپولیس حاضر خواهم شد.

پنجعلی در مورد اینکه آیا با این وضعیت اگر پولادی به پرسپولیس برگردد، می تواند در این تیم بازی کند، گفت: در مورد این موضوع باید کادر فنی اظهار نظر کند.

سرپرست پرسپولیس در خصوص دیدار روز گذشته مقابل نفت و تساوی آنها تصریح کرد: هنوز لیگ تازه شروع شده و دوران بدنسازی را تازه به پایان رسانده ایم. روز گذشته شاهد بازی خوبی نبودیم اما این موضوع طبیعی است و هر چه زمان بگذرد قطعا بهتر خواهیم شد. حداقل پس از سه هفته می توانیم بازی های زیبایی را به نمایش بگذاریم.