پیام صادقیان قبل از آغاز مراسم انتخاب بهترین های فصل گذشته لیگ برتر گفت: این باعثافتخار من است که اولین بار در این مراسم حاضر می شوم و امیدوارم در فصل جدید هم بتوانم برای پرسپولیس خوش بدرخشم.

به گزارش فارس، وی در مورد اینکه آیا این انتخاب ها سلیقه ای نیست؟ گفت: در جریان انتخاب ها نیستم اما مسلما کسانی که رأی دادند فوتبالی بودند و می دانستند چه کسانی را انتخاب کنند، البته بازیکنان خوبی در فصل گذشته بودند که می توانستند جای ما باشند ضمن اینکه جوانان زیادی هم در فصل گذشته لیگ خوب کار کردند و جای آنها هم خالی است اما قسمت این بود که امروز ما اینجا باشیم.

صادقیان با بیان اینکه باعثافتخارم است که اولین بار در سن ۲۲ سالگی کاندیدای کسب عنوان بهترین بازیکن فوتبال ایران می شوم، گفت: برگزاری چنین مراسمی بسیار خوب است و از مسئولان تشکر می کنم، در مجموع همه چیز خوب پیش می رود.

مهاجم پرسپولیس یادآور شد: من از این انتخاب ها خبر نداشتم و تا چند روز پیش فقط کارم را می کردم اما برای یک فوتبالیست باعثافتخار است که بتواند به چنین جایگاهی برسد و البته این موضوع کارم را برای فصل آینده دشوار می کند.

وی افزود: احساس خوبی دارم و امیدوارم بتوانم فصل جدید بهترین بازی هایم را برای پرسپولیس به نمایش بگذارم. حضور در چنین مراسمی عملکرد سال گذشته مان را نشان می دهد و آنهایی که به ما رأی دادند لطف داشتند. در مجموع اینکه آدم های فوتبالی کمتر اشتباه می کنند و خیلی نمی توان در رأی آنها شک و شبهه وارد کرد.

صادقیان در مورد اینکه آیا به همراهی تیم ملی در جام ملت های آسیا فکر می کند یا خیر، گفت: قبلا هم گفته ام که فقط کار خودم را می کنم من وظیفه ام فوتبال در زمین است و سال گذشته هم همین کار را انجام دادم ولی متأسفانه به جام جهانی نرفتم. امیدوارم با بازی های خوب امسالم بتوانم در جام ملت های آسیا حضور داشته باشم.