ملت ایران: علی پروین در خصوص برخی انتقادها از وی اظهار داشت: اشکالی ندارد انتقادها را همیشه به جان خریده ام و می خرم تا پرسپولیس سربلند و موفق شود. آن چه اهمیت دارد این است که مردم همه چیز را بدانند و من هم برای رضایت آنها تلاش می کنم نه فردی دیگر.

وی افزود: واقعاً رویانیان زحمت زیادی کشیده و زیر فشار زیادی است. قرار شد مانند چند روز گذشته امروز هم با گزینه هایی صحبت کنیم و پس از جمع بندی ها انجام شده هیئت مدیره با تشکیل جلسه ای سرمربی قرمزپوشان را انتخاب و معرفی کند. فکر می کنم تا دوشنبه تکلیف این موضوع روشن شود.

پروین ادامه داد: می دانیم که وقت کم است اما باید بهترین انتخاب را داشته باشیم و از هواداران می خواهم که نگران نباشند سردار و من شب و روز در حال تلاش هستیم.

رئیس کمیته فنی باشگاه پرسپولیس در مورد گزینه های پرسپولیس نیز گفت: پیروانی و درخشان و سه نفر دیگر از گزینه های ما هستند که با آنها صحبت و درباره برنامه هایشان حرف می زنیم به امید خدا با هرکدام به توافق رسیدیم آن را در هیئت مدیره تصویب و انتخاب خواهیم کرد تا مشکلی پیش نیاید. ما باید وسواس خاصی برای انتخاب هایمان داشته باشیم تا امسال با کمک سردار یک پرسپولیس خوب و قبراق داشته باشیم البته قبلی ها هم زحمات زیادی برای این تیم کشیده اند.