به گزارش ملت ایران به نقل از گل - علی فتح اله زاده مدیرعامل باشگاه استقلال کماکان از شرایط مالی امسال گله دارد. او خطاب به مدیران وزارت ورزش می گوید: استقلال باشگاهی دولتی است و دولت باید هزینه های آن را پرداخت کند.
وی ادامه داد: از مسئولان می خواهم استقلال را ۵ سال به ما بدهند و نتیجه آن ببینند، البته در این مدت باید اجازه دهند ما مستقل کار کنیم، حتی امتیاز باشگاه هم به نام خودشان باشد ولی اجازه دهند استقلال کاری داشته باشیم و نتیجه آنرا ببینند.
فتح الله زاده ادامه داد: من در فصل گذشته بیش از ۷۰ درصد توان خود را برای تامین منابه مالی باشگاه صرف کردم و بطور قطع با ۳۰ درصذ توان نمی توان کار زیادی انجام داد.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود در مورد نقل و انتقالات استقلال برای فصل آینده گفت: بیشترین تغییرات را در خط حمله خواهیم داشت ولی در مجموع تغییرات زیادی را در ترکیب استقلال شاهد نخواهیم بود.
وی در مورد رفتن و یا ماندن قلعه نوعی در استقلال خاطرنشان کرد: بطور قطع امیر در استقلال خواهد ماند و من تمام تلاش خود را می کنم تا وی را حفظ کنم، بطور حتم امیر قلعه نوعی خواسته هواداران را مد نظر قرار می دهد و در صورت خواستن هواداران در استقلال می ماند.
فتح اله زاده در مورد شرایط موفقیت استقلال در آسیا گفت: حداقل باید از نظر مالی حمایت شویم تا بتوانیم در آسیا موفق باشیم.
وی در مورد حضور بانوان در تمرینات استقلال گفت: ما تمهیداتی اندیشیده ایم تا در آینده نزدیک میزبان بانوان هوادار استقلال در تمرینات این تیم باشیم و جایگاهی ویژه برای این هواداران اختصاص دهیم