علی پروین ابتدا در خصوص تساوی پرسپولیس مقابل نفت تهران اظهارداشت: بالاخره بازی اول است و هنوز تیم ها در حال و هوای آماده سازی هستند و نباید فعلاً از تیمی بخاطر نتایجش خُرده گرفت، انشاالله بازی های بعدی نتایج بهتر می شود ولی نباید از حق گذشت که پرسپولیس ۵-۶ موقعیت بسیار خوب داشت اما توپ نمی خواست وارد دروازه شود.

به نقل از فارس، پروین درباره ممنوع الخروج شدنش گفت: یکسری از اتفاقات افتاده اما ممنوع الخروج شدن من هیچ ربطی به بانک رسالت که در زمان مدیرعاملی ام اسپانسر پرسپولیس شد، ندارد. خیالتان راحت باشد. بالاخره یک سری مسائل شخصی وجود دارد که همان موضوع باعثشده که ممنوع الخروج شوم.

پروین ادامه داد: اما مشکل خاصی نیست و این مشکل شخصی من حل شده و انشاالله تا فردا یا پس فردا این موضوع رفع می شود اما باز هم می گویم بانک رسالت در زمان مدیرعاملی ام در پرسپولیس بسیار شفاف به باشگاه کمک کرد و تمام مدارک هم وجود دارد اما اتفاق ممنوع الخروج شدن من هیچ ربطی به این اسپانسر، این بانک و زمان مدیریتم در پرسپولیس ندارد. یک موضوع شخصی است که انشاالله در حال حل شدن است، من فقط این حرف را زدم که این بنده خداها که به باشگاه پرسپولیس کمک کرده اند زیر سئوال نروند.