کارل هاینتس رومنیگه، مدیر باشگاه بایرن مونیخ اعلام کرد هنوز هیچ اقدامی از سوی این باشگاه برای جذب مارکو رویس، هافبک بازیساز بورسیا دورتموند صورت نگرفته است و باواریایی ها قصد ندارند تصمیمی شتابزده برای جذب این بازیکن آلمانی اتخاذ کنند.

به گزارش تسنیم، مدتی است که شایعاتی در خصوص تمایل رویس برای تکرار کار دو هم تیمی پیشین خود، ماریو گوتسه و روبرت لواندوفسکی جهت ترک دورتموند و پیوستن به بایرن مونیخ منتشر شده است اما رومنیگه اعلام کرد که توافقی میان دو تیم برای انتقال رویس به آلیانتس آره نا صورت نگرفته است.

رومنیگه ۵۸ ساله در گفت وگو با نشریه بیلد آلمان به این سؤال که آیا باوارایی ها قصد دارند برای جذب رویس دست به کار شوند، پاسخی دو پهلو داد و اظهار داشت: ترجیح می دهم از یک سال پیش از آنکه تصمیمی در مورد نقل وانتقالات تیم گرفته شود آن را کاملاً مورد بررسی قرار دهم اما در فوتبال مدرن امروز چنین کاری دیگر امکانپذیر نیست.

مدیر باواریایی ها افزود: در گذشته ما می توانستیم در مورد برنامه خود برای بازار نقل وانتقالات شفاف سازی کنیم اما امروز فلسفه متفاوتی شکل گرفته است.

رویس ۲۵ ساله که مصدومیت شانس او را برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل گرفت، دوره ریکاوری خود را به پایان رسانده است و از چند وقت دیگر مأموریت خود را برای کمک به قهرمانی بورسیا دورتموند در بوندس لیگا آغاز خواهد کرد.