به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ میشل امانیا که پیش از آغاز جام جهانی با پیشنهاد ۲۵۰ هزار دلاری پرسپولیس مواجه شده بود، پس از درخشش تیم ملی کشورش در جام جهانی قیمت خود را بالا برده و از تیم های بهتری هم پیشنهاد دارد. او بعد از جام جهانی به پرسپولیسی ها گفته بود که به جای ۲۵۰ هزار دلار، یک میلیون دلار می خواهد اما پرسپولیس هم چنین پولی نداشت که به این بازیکن بدهد. با این حال زمانی که امانیا متوجه شد پرسپولیس توان پرداخت این پول را ندارد، قیمت خود را تا حدود ۵۰۰ هزار دلار پایین آورد، اما از طرفی پرسپولیس را هم در آب نمک خواباند تا در صورتی که بدون تیم ماند به این تیم بیاید.
شخصی که کارهای حضور امانیا در لیگ برتر ایران را پیگیری می کند یکی از مدیر برنامه های معروف فوتبال ایران است که برای این بازیکن با باشگاه های تراکتورسازی و فولاد هم مذاکره کرده بود. اما امانیا مدتی پیشنهاد این باشگاه ها را بی پاسخ گذاشت تا آن ها از این خرید منصرف شوند. حالا فقط پرسپولیس در انتظار پاسخ این بازیکن است؛ آن هم به خاطر بی دفاع وسط بودن این تیم. پرسپولیسی ها که جلال حسینی مدافع وسط کلیدی خود را از دست داده اند نتوانسته اند کسی را جانشین او کنند و به همین دلیل نگران آینده هستند.
از طرفی میشل امانیا هم از لیگ برتر انگلیس پیشنهاد داشته که در حال بررسی این پیشنهاد است. چند تیم عربی هم به او پیشنهادهایی داده اند و او به فکر پاسخ دادن به بهترین گزینه است و به همین دلیل برای پرسپولیسی ها امروز و فردا می کند.
۴۳ ۴۳