مهدی خواجه وند ابتدا در خصوص خبری مبنی بر کناره گیری های مجدد علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: راستش را بخواهید من نمی دانم چه کسی بحثرفتن رحیمی را مطرح کرده است، بالاخره اگر بخواهیم راجع به این موضوع و اختلاف با اسپانسر حرف بزنیم باید تعریف شما را از سؤال هایتان متوجه شویم.

به نقل از فارس، وی افزود: ما برخی اوقات مشکل مصداقی داریم و برخی اوقات مشکلات را به چشمی دیگر باید مورد بررسی قرار گیرد. بالاخره مسائل و مشکلاتی در باشگاه پرسپولیس وجود دارد اما همه آنها در حال مدیریت شدن است. گاهی مسائلی پیش می آید اما الآن خیلی از مسائل ما حل شده است.

خواجه وند در پاسخ به سؤالی که آیا مشکل اسپانسر با پرسپولیس هم حل شده یا خیر، گفت: بله تا حدودی حل شده، بخشی از کمک اسپانسر به باشگاه پرداخت شده و چک هایی نیز برای باشگاه صادر شده است. انشالله اگر اتفاق خاصی پیش نیاید تا آخر مرداد ماه سایر چک های اسپانسر پاس خواهد شد. اگر این اتفاق تا انتهای مرداد نیفتاد قطعاً اوایل شهریور این اتفاق خواهد افتاد.

وی درباره اختلاف نظر های برخی از اعضای هیأت مدیره با یکدیگر نیز یادآور شد: من منظور شما را از این سؤال متوجه نشدم و نمی خواهم حرفی بزنم که بگویید خواجه وند این حرف و یا آن حرف را زد. بالاخره هرکسی نقطه نظرات خاص خودش را دارد اما الآن هدف ما آرامش پرسپولیس است و حفظ شرایط تیم.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس در مورد غیبت رحیمی در جشن پیراهن قرمزپوشان نیز گفت: بالاخره مشکلاتی به وجود آمد که برخی ها در مراسم پیراهن غایب بودند. مثلاً خود من به دلیل مشکلی که برای آن کشتی گیر پیش آمد در تهران نبودم. سیاسی هم قبلاً خبر داده بود که در ایران حضور ندارد از طرفی دیگر رحیمی به من گفت در این جلسه حضور پیدا خواهد کرد اما به یک باره اتفاقی پیش آمده که نتوانست به مراسم جشن پیراهن برود.

وی درباره حضور مدافع کاستاریکایی در تمرینات قرمزپوشان نیز گفت: این بازیکن باید به ایران بیاید و حتی با مدیربرنامه های این بازیکن صحبت های لازم را انجام داده ایم فقط مشکل کوچکی بود که حل شد.

خواجه وند در مورد مشکلات داوری بازی با نفت نیز، گفت: ما به دنبال آرامش هستیم اما قطعاً اگر حق باشگاه زیر سؤال برود و از ما این درخواست شود ما هم این موضوع را پیگیری خواهیم کرد و صد در صد از حق باشگاه دفاع می کنیم. البته به نظر من بازی اول بسیار خوب انجام شد.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس درباره احتمال اضافه شدن یک عضو به سایر اعضاء نیز گفت: تا این لحظه که با شما صحبت می کنم هیچ تصمیم قطعی به ما ابلاغ نشده است.

وی افزود: باید هر اتفاقی که قرار است بیفتد به جمع بندی های لازم برسیم و آن را رسماً اعلام کنیم. ممکن است تصمیماتی گرفته شود که اگر این اتفاق انجام شود آن را اعلام خواهیم کرد.

وی درباره احتمال حضور حسین هدایتی در بین اعضای هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس نیز گفت: خوشحال می شویم اگر آقای هدایتی به جمع ما اضافه شود اما هنوز طرفین جمع بندی ها را به ما اعلام نکرده اند. البته من اسم شخص خاصی را نمی برم و صحبت هایم کلی است.