محمد نصرتی مدافع پیکان در مورد این بازی می گوید: «هنوز به آن هماهنگی که مدنظرمان است دست پیدا نکرده ایم. با این وجود توانستیم برابر سپاهان نمایش نسبتا خوبی داشته باشیم و شاید اگر کمی خوش شانس بودیم می توانستیم برابر سپاهان نتیجه قابل قبولی را کسب کنیم. گل های این تیم را که نگاه کنید پی می برید که چقدر در این بازی بدشانس بودیم. از یک طرف توپ هایمان تبدیل به گل نمی شد و از طرفی با بدشانسی گل می خوردیم.»

به نقل از فوتبال ایران، نصرتی در ادامه خاطر نشان می کند: «هنوز اول راهیم و نباید غصه اینکه به سپاهان باختیم را بخوریم. البته حرف من به این معنا نیست که بخواهیم بی تفاوت باشیم. ترکیب تیم ما نسبت به فصل گذشت تغییر عمده ای کرده است و برای اینکه هماهنگ شویم به زمان و فرصت کافی نیاز داریم. رفته رفته بهتر و هماهنگ تر می شویم. تیم خوبی داریم و فقط کمی به زمان احتیاج داریم. با گذشت زمان به همان تیمی که انتظارش را داریم تبدیل می شویم. پیکان قرار نیست سقوط کند. می خواهیم این فصل شگفتی ساز شویم. ن

نصرتی تاکید می کند: «شاید خیلی ها از همین حالا به پیکان به چشم یکی از کاندیداهای سقوط نگاه می کنند اما کاملا در اشتباهند. پیکان آن تیمی نیست که آنها تصور می کنند. به زودی با نتایج خوب مان لیگ را سورپرایز می کنیم. تیمی که من می بینم زنگ تفریح نخواهد شد.»

نصرتی از اینکه در دیدار با سپاهان و هواداران این تیم علیه رحمتی شعار سر دادند حسابی ناراحت است. او می گوید: «رحمتی زمانی برای این تیم بازی می کرده و برای سپاهان زحمت کشیده است. برخوردهایی که با رحمتی شد اصلا درست نبود. خود من شخصا از این اتفاقات ناراحت شدم و باور کنید شعارهایی که سپاهانی ها سر می دادند عصبی ام کرده بود. حق رحمتی آن برخوردها و رفتار ها نبود.»