به گزارش ورزش سه، ستاره پرتغالی به علت مصدومیت در بازی دوستانه امشب میان رئال و یونایتد حضور ندارد. وی در صحبت با خبرنگاران گفت: " وقتی به یونایتد ملحق شدم، ۱۸ ساله بودم. در آن جا همه جامهای ممکن را بردم و مردم با من برخورد بی نظیری داشتند. به همین خاطر از آنها خیلی ممنونم. آینده؟ کسی چه می داند. "

وی افزود: " وقتی با پیراهن رئال در مقابل منچستریونایتد در لیگ قهرمانان اروپا قرار گرفتم را به خوبی به یاد دارم. هواداران به قدری ابراز علاقه کردند که مرا کشتند. خیلی خوشحال بودم. لحظات بی نظیری در منچستر داشتم و خیلی متشکرم. از نظر من یونایتد یکی از بهترین باشگاه های دنیاست و ارادت خاصی نسبت به آنها دارم. "

رونالدو گفت که هنوز با برخی بازیکنان فعلی یونایتد در ارتباط است: " همچنان با برخی از بازیکنان منچستر در تماس هستم. در آن جا رابطه خوبی با همه نفرات داشتم. نه تنها با کادر فنی بلکه با کل نفرات رابطه ام خوب بود. منچستر یونایتد مثل خانواده دوم من بود. برخورد خوبی که با من انجام دادند را هرگز فراموش نمی کنم. "

کاپیتان تیم ملی پرتغال در مورد احتمال بازگشت خود به شیاطین سرخ اظهار داشت: " من عاشق منچستر یونایتد هستم و در مورد برگشتنم به آن جا باید بگویم که… در فوتبال هرگز چیزی قابل پیش بینی نیست. مسلما در رئال مادرید راحت و خوشحال هستم. رئال مادرید خانه و باشگاه من است اما منچستریونایتد با من رفتاری باورنکردنی داشت. به همین خاطر هیچ گاه نمی توان چنین گذشته ای را فراموش کرد. "

رونالدو حتم داد که با لوئیز فن خال، فصل بهتری در انتظار یونایتد خواهد بود: " مسلما فصل یونایتد بهتر از فصل قبل خواهد بود. از نظر من فن خال مربی خارق العاده ایست. او در جام جهانی با هلند بی نظیر بود و امیدوارم منچستریونایتد را به همان شرایطی که همه توقع دارند، برگرداند. ".