به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ وریا غفوری یکی از گلزنان سپاهان در بازی با پیکان بود. او که فصل قبل یک گل زیبا را از فاصله تقریبا ۶۰ متری وارد دروازه رحمتی کرد این بار هم توانست دروازه سید را باز کند؛ البته این بار از فاصله شش متری. خود وریا در این مورد می گوید: «برای من فاصله ها فرقی ندارند. من از فاصله شش سانتی متری هم گل می زنم. چون تمایل زیادی به گلزنی دارم.»
او این را گفت و ادامه داد: «من پستم پیستون راست است و زیاد در موقعیت گلزنی قرار نمی گیرم. با این حال دوست دارم در هر بازی گل بزنم. رحمتی یا بقیه دروازه بان ها هم فرقی نمی کند. من فقط هدفم گلزنی است. حالا آقا سید بنده خدا هم فصل قبل چون من دروازه اش را از آن فاصله باز کردم مورد توجه قرار گرفته است. در بازی روز گذشته هم از فاصله نزدیک گل زدم و چون من این گل را زدم همه به آن توجه کرده اند. گل فصل قبل من سر و صدای زیادی به پاکرد و امسال هم شده قوز بالای قوز.»
از او پرسیدیم که چرا در هر بازی به رحمتی گل می زند که او این واکنش را نشان داد: «هر بازیکنی که در زمین است دوست دارد گل بزند. من هم کلا علاقه زیادی به گل زدن دارم. رحمتی با هر دروازه بان دیگری که باشد فرقی ندارد من فقط دوست دارم گل بزنم.»
به وریا گفتیم که بعد از گل سال قبل رحمتی به او چیزی نگفته است که او گفت: «اتفاقا سال قبل با آقا سید با هم به هتل برگشتیم. مهدی گفت شوتت خیلی پرقدرت بود و فکر نمی کردم با این قدرت به سمت دروازه بیاید.»
اما حرف های پایانی بازیکن سپاهان. آنجا که او درباره تیمش هم گفت: «از همان بازی نخست نشان دادیم که تیم خوب و منسجمی داریم. ما امسال در آسیا نیستیم و تمام تمرکزمان را گذاشته ایم روی دو جام دیگر. هدف ما بالا بردن این دوجام است و هواداران هم همین را از ما می خواهند.»
۲۵۱ ۴۳