به گزارش ورزش سه و به نقل از روزنامه مارکا، از زمان ورود کاسیاس به لس آنجلس رفتار این دو دروازه بان کاملا دستخوش تغییر شده است. کاپیتان رئال مادرید در آغاز کار درونگرا تر از همیشه شده بود، با کسی صحبت نمی کرد و بر خلاف اردوهای قبلی رئال در آمریکا در کنفرانس مطبوعاتی حضور پیدا نکرد. او بیشتر در کنار دوستان نزدیک خود در رختکن و کارمندان باشگاه بود. خبر پیوستن کیلور ناواس به رئال مادرید باعثشده بود که کاسیاس گوشه گیر تر از هر زمان دیگری باشد.

اما رفتار کاسیاس ناگهان تغییر کرد. این دروازه بان روز پنجشنبه از بازی دستگرمی در تمرین رئال کنار گذاشته شد. کاسیاس و خسوس(دروازه بان سوم رئال در فصل گذشته) در این بازی دستگرمی حضور داشتند و لوپز کاملا کنار رفت. در پایان بازی دستگرمی نیز، لوپز به دستور ویلیام وچی، مربی دروازه بان های رئال به دور از بقیه دروازه بان ها تمرین کرد تا علنا توسط کادر فنی کنار گذاشته شود.

این اتفاق موجب شد که کاسیاس دوباره لبخند بزند. کاپیتان رئال مادرید از این که رقیب خود در فصل گذشته توسط کادر فنی کنار زده شده بود، حال خوشی پیدا کرده بود. کاسیاس پس از تمرین پنجشنبه یک نفس راحت کشید.

زمزمه هایی مطرح شده است که باشگاه به لوپز اولتیماتوم داده است تا هر چه زودتر تیم آینده خود را مشخص کند. کیلور ناواس، دروازه بان جدید رئال به احتمال فراوان از دوشنبه در تمرینات این تیم شرکت خواهد کرد.