منصور پورحیدری در ابتدای صحبت های خود ضمن تسلیت به جامعه مطبوعات ورزشی گفت: ناصر احمدپور یکی از قدیمی های ورزش کشور بود و من هم خود ایشان را می شناختم و هم قلمشان را. باید اعتراف کنم که با نوشته های او و امثال او به اینجا رسیده ام و بالا آمده ام و این مطالب را گفتم که مردم بدانند ما به یاد این عزیزان هستیم و در ذهن ما حضور دارند هرچند که دیگر در بین ما نیستند.

مدیرفنی تیم فوتبال استقلال در ادامه با تسلیت به جامعه والیبال کشور، گفت: حسین معدنی یکی از با اخلاق های ورزش ما بود که همیشه می خندید. از اینکه او دیگر در جمع ما نیست، ناراحتم و از خداوند بزرگ می خواهم روح او را شاد کرده و به خانواده این عزیز صبر بدهد.

وی در خصوص عملکرد تیم استقلال مقابل راه آهن در بازی هفته ابتدایی لیگ برتر گفت: معتقدم استقلال هنوز از لحاظ بدنی به شرایط ایده آل نرسیده و همانطور که می دانید ملی پوشان دیر به تیم اضافه شده اند و نیاز به استراحت داشتند. همچنین جاسم کرار هم دیر به جمع بازیکنان اضافه شد اما با همه این تفاسیر استقلال خوب کار کرد و با وجود آنکه در دقایق ابتدایی گل زودهنگام خورد و شوک به تیم وارد شد خوب خودش را جمع کرد.

پورحیدری افزود: تنها چیزی که به چشم آمد استفاده درست از مهره ها بود که فکر می کنم در طول ۹۰ دقیقه باعثبرتری استقلال مقابل حریفش شد و در نهایت سه امتیاز بازی را کسب کردیم.

عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال در خصوص پشتیبانی تیم مدیریتی از مجموعه کادر فنی و تأکید آن در عملکرد آبی پوشان در هفته ابتدایی گفت: کار ما با برنامه ریزی پیش رفت و با حمایت اسپانسر تیم را به شکلی خوب جمع و جور کردیم اما تنها مشکلی که برای ما پیش آمده غیبت صادقی و عمران زاده است. چون این دو نفر بازیکنانی بزرگی هستند که در هفته های ابتدایی آنها را در اختیار نداریم. البته خرسندنیا و بازیکن ارمنی ما خوب و پتخته عمل کردند ولی دو مدافع اصلی ما بازیکنانی بزرگ هستند که باید در تیم حضور داشته باشند. من با اضافه شدن ملی پوشان به آینده این استقلال خوشبین هستم و مطمئنم تیم خوبی در مسابقات شرکت خواهد کرد.

پورحیدری در پایان در خصوص اختلافات جواد نکونام و امیر قلعه نویی و راهکار باشگاه استقلال برای پایان دادن به جنگ رسانه ای این دو نفر گفت: ما فردا جلسه هیأت مدیره داریم و قطعاً با آقایان در این مورد بحثخواهیم کرد. امیر قلعه نویی یکی از بزرگان تاریخ استقلال است و نکونام نیز خودش یک استقلالی محسوب می شود. من دقیقاً نمی دانم چرا این مباحثمطرح شده و در ریز جریان آن هم نیستم اما اگر ادامه پیدا کند مشکل ساز است ولی هیأت مدیره به دنبال راهکار است که این موضوع را تمام کنیم. حیف است که دو بزرگ با هم مشکل پیدا کنند ولی امیدوار هستم فردا در جلسه هیأت مدیره راهکاری مناسب پیدا کنیم تا به این مشکلات پایان دهیم.