کریستیانو رونالدو در منچستریونایتد خود را به عنوان بازیکنی توانا به فوتبال جهان معرفی کرد. او در این تیم انگلیسی به هر آنچه می خواست دست یافت و با قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا به عنوان بهترین بازیکن جهان هم انتخاب شد. رونالدو پس از درخشش با شیاطین سرخ این تیم را به مقصد سانتیاگو برنابئو ترک کرد تا پیراهن رئال مادرید را بر تن کند. او در این تیم اسپانیایی هم خوش درخشید و به عنوان بهترین بازیکن جهان هم انتخاب شد. رونالدو هر چند از منچستر یونایتد جدا شده و سالهاست پیراهن رئال مادرید را بر تن می کند اما هواداران شیاطین سرخ هنوز امیدوار هستند که روزی رونالدو به تیم محبوب شان برگردد تا بار دیگر به قدرت نخست فوتبال جزیره تبدیل شوند.

به نقل از ایسنا، رونالدو در گفت وگویی که با کانال تلویزیونی منچستریونایتد داشت، بازگشت خود به این تیم را بعید ندانست که این می تواند خبر بسیار خوبی برای هواداران شیاطین سرخ باشد. او گفت: منچستریونایتد یکی از بزرگ ترین تیم های فوتبال جهان است. این تیم را دوست دارم. همه می دانند که هر وقت از خوبی های رئال مادرید می گویم نام منچستریونایتد را هم بر زبان می آورم و این نشان می دهد که چقدر این تیم را دوست دارم.

رونالدو درباره احتمال بازگشتش به منچستر یونایتد گفت: من منچستر را بسیار دوست دارم. در حالی که ۱۸ سال بیشتر نداشتم به این تیم پیوستم و به هر آنچه می خواستم دست یافتم. مردم رفتار بسیار خوبی با من داشتند. من الان بازیکم رئال هستم اما کسی نمی داند که در آینده چه اتفاقی می افتد.

رونالدو در سال ۲۰۰۹ منچستر یونایتد را ترک کرد تا با ۸۰ میلیون یورو پیراهم رئال مادرید را بر تن کند. او موفق شد با پیراهم منچستر یونایتد ۱۱۷ گل به ثمر رساند اما اوج درخشش او به رئال برمی گردد تا جایی که موفق شده تا الان ۲۲۳ گل به ثمر برساند.

قرار است دو تیم منچستر یونایتد و رئال مادرید در دیداری دوستانه در شهر میشیگان آمریکا به مصاف هم بروند. به احتمال زیاد رونالدو به خاطر آسیب دیدگی به این بازی نخواهد رسید.