وریا غفوری در خصوص پیروزی سپاهان مقابل پیکان در هفته اول لیگ برتر گفت: بازی خوبی برای ما بود چرا که از همان ابتدای بازی مالکیت توپ و میدان را در اختیار داشتیم و در دقیقه ۲۰ هم به گل رسیدیم چرا که هدف ما این بود در همان دقایق ابتدایی به گل برسیم. در نیمه دوم هم یک گل دیگر زدیم و بازی را بردیم هر چند که موقعیت هایی داشتیم اما نتوانستیم از آنها استفاده کنیم.

به نقل از فارس، وی در مورد گلی که در این بازی به ثمر رساند، ادامه داد: خوشبختانه با پاس خوب حسین پاپی موفق شدم برای تیمم گل بزنم چرا که در نقطه کور دفاعی تیم پیکان ایستاده بودم و موفق شدم دروازه تیم حریف را باز کنم.

غفوری در خصوص اینکه او گربه سیاه رحمتی شده و معمولا به او گل می زنند، اظهار داشت: نمی دانم گربه سیاه شدم یا نه اما همیشه دوست دارم برای تیمم گل بزنم و اگر موقعیت گیرم بیاید حتما از آن استفاده می کنم و برایم فرق نمی کند رحمتی دروازه بان باشد یا شخص دیگر.

بازیکن تیم فوتبال سپاهان در خصوص اظهارات کرانچار که از بازیکنان جدید سپاهان تمجید کرده بود، تصریح کرد: همه بازیکنان به خصوص بازیکنان جدید در بازی دیروز خوب کار کردند و پریرا، خلعتبری و کرمی بازی فوق العاده ای انجام دادند و رسول نویدکیا پاس گل دوم را داد و من هم گل اول را زدم. خوشبختانه بازیکنان خوبی در تیم ما حضور دارند و تیم منسجمی هستیم و اگر بتوانیم همین روند را حفظ کنیم و تا آخر فصل خوب پیش برویم می توانیم به مردم اصفهان قهرمانی را تقدیم کنیم.

غفوری در پایان در خصوص دیدار هفته آینده سپاهان مقابل گسترش فولاد تبریز خاطرنشان کرد: قطعا در تبریز کار ساده ای نداریم و بازی سختی پیش روی ما قرار دارد و باید با تمرکز جلو برویم تا بتوانیم بهترین نتیجه را بگیریم.