به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کریستیانو رونالدو در سال ۲۰۰۹ این مارک تجاری را ثبت کرده. کریستیانو رونالدو اخیراً قصد دارد تا برند خود را در آمریکا گسترش داده و دنیای تجارت آمریکا را نیز در دست بگیرد اما حالا وکلای کمپانی JBS Textile که یک کمپانی دانمارکی است، اعلام کرده اند این مارک در آمریکا ثبت شده است. از همین رو نامه ای را برای آقای رنزی ارسال کرده اند. حالا رنزی دراین باره گفته: «از من درخواست کرده اند تا این مارک را رها کنم. چون آنها برنامه های زیادی دارند تا وارد بازار آمریکا شوند.» کمپانی JBS به علاوه از دفاتر ثبت آمریکا خواسته است تا مارک کریستوفر رنزی را کنسل کنند. این در حالی است که آقای رنزی حدود ۴ سال پیش این مارک را در آمریکا ثبت کرده و به تولید ژاکت و پیراهن می پردازد. آقای رنزی اعلام کرده که این مارک را به خاطر حروف اول نام و نام خانوادگی اش و تاریخ تولدش که ۷ اکتبر است، برگزیده است.
تمرین انفرادی
جلسه تمرینی روز چهارشنبه رئال مادرید در زمین دانشگاه میشیگان برگزار شد و کمتر از ۵۵ دقیقه به طول انجامید.
در این جلسه تمرینی، آنها دقایقی هم فوتبال آمریکایی بازی کردند اما کریستیانو رونالدو به تنهایی و جدای از سایر بازیکنان تمرین می کرد و بعید است که بتواند در بازی بعدی تیمش مقابل منچستریونایتد تیمش را همراهی کند. گرت بیل و ژابی آلونسو هم قبل از اتمام جلسه تمرینی تیم شان، این جلسه را ترک کردند و ۳۰ دقیقه قبل از اتمام جلسه تمرینی، از زمین خارج شدند. در درون دروازه، دیگو لوپس و پاچکو دورتر از کاسیاس و خسوس تمرینات شان را دنبال کردند.
در پایان جلسه تمرینی، دیگو لوپس به تنهایی با خوان کانالس تمرین می کرد و آخرین نفری بود که زمین تمرین را ترک کرد. روز جمعه رئالی ها آخرین جلسه تمرینی شان را قبل از بازی با منچستریونایتد در آمریکا برگزار کردند. تماشای جلسه تمرینی روز جمعه رئالی ها آزاد بود و هواداران با پرداخت ۲۶ یورو می توانستند از این جلسه تمرینی بازدید کنند. تیم بانوان دانشگاه میشیگان هم با حضور در محوطه تمرینی رئالی ها با آنها عکس هایی به یادگار گرفتند و مسئولان دانشگاه هم یک کلاه فوتبال آمریکایی را به عنوان یادگار به رئالی ها اهدا کردند.
۲۵۱ ۴۳