حسین شمس درباره آخرین وضعیت تیم فوتسال دبیری تبریز در فاصله سه هفته مانده به حضور در جام باشگاه های آسیا اظهار کرد: خدا را شکر اوضاع تیم بسیار خوب است و توانستیم از اردوی کیش به بهترین نحو استفاده کنیم. دو هفته دیگر نیز دو بازی تدارکاتی با تیم ملی فوتسال بزرگسالان در تبریز انجام می دهیم. اواخر مرداد در تایلند با تیم ملی فوتسال این کشور و یک تیم باشگاه دیدار تدارکاتی خواهیم داشت.

به نقل از ایسنا، سرمربی تیم فوتسال دبیری تبریز در ادامه با تسلیت گفتن درگذشت " حسین معدنی " به جامعه والیبال و مردم ایران خاطرنشان کرد: به پاس بزرگداشت زنده یاد " حسین معدنی " قصد داریم عواید حاصل از برگزاری یک دیدارمان مقابل تیم ملی فوتسال ایران را که قرار است در تبریز برگزار کنیم در اختیار خانواده آن مرحوم قرار دهیم.

وی در خصوص گرفتن یار کمکی از دیگر باشگاه ها برای حضور در جام باشگاه های آسیا نیز تصریح کرد: قرار بود تیم فوتسال ماهان تندیس قم عروجی را به ما بدهد که متاسفانه علی رغم قولی که داده بودند از این کار منصرف شدند. به جهت شروع لیگ و نیاز تیم ها به بازیکنانشان بدون هیچ یار کمکی به مسابقات جام باشگاه های آسیا می رویم. البته هیچ مشکلی از این بابت نداریم، چرا که در هر پست سه بازیکن خوب داریم. تنها باید در فرصت باقی مانده هماهنگی میان بازیکنان را به میزان مطلوب برسانیم.

شمس درباره پیش بینی خود از رتبه دبیری در جام باشگاه های آسیا، تاکید کرد: مطمئنا ما تنها به دنبال کسب عنوان قهرمانی در آسیا هستیم؛ چرا که معتقدم حتی رتبه نائب قهرمانی نیز برای تیم های ایرانی شکست محسوب می شود.