شاهین ثاقبی در مورد پیروزی دو بر یک تراکتورسازی مقابل فولاد خوزستان گفت: بازی اول همیشه سخت است، با تیمی بازی می کردیم که مدافع عنوان قهرمانی بود، خوشبختانه در این دیدار عملکرد خوبی داشتیم و توانستیم پیروز شویم.

به گزارش فارس، وی افزود: تراکتورسازی امسال نسبت به سال قبل خیلی جوان تر شده است بازیکنان خوبی گرفتیم و نفراتی جذب شده اند که همه جوان و از مهره های مؤثر تیم خود بوده اند.

هافبک تراکتورسازی با اشاره به توان هجومی تیمش خاطرنشان کرد: بازیکنان ما در فاز حمله بسیار قوی هستند و در طول بازی به طور دائم در حال حمله هستند.

ثاقبی در پاسخ به این سؤال که چرا هواداران کمی به ورزشگاه آمده بودند، خاطرنشان کرد: بازی اول بود و خیلی ها در تعطیلات به سر می بردند. هواداران تراکتورسازی همیشه پشت تیم خود هستند و به ما در رسیدن به موفقیت کمک می کنند. امیدوارم بازی به بازی شاهد حضور پرتعدادتر هواداران در ورزشگاه باشیم.

بازیکن تراکتورسازی در مورد اینکه قبل از بازی پیش دراگان اسکوچیچ مربی فصل قبل خود رفت، صحبت خاصی با او انجام داد، گفت: خیلی احساس خوبی از دیدار دوباره اسکوچیچ داشتم و از اینکه بار دیگر او را می دیدم بسیار خوشحال بودم. او مربی بسیار خوبی است و در موفقیت من نقش بسیار بسزایی دارد.

ثاقبی در مورد دیدار هفته بعد تیمش مقابل ذوب آهن خاطرنشان کرد: در حال حاضر همراه تیم ملی به ارمنستان سفر می کنم و در اواخر هفته به جمع بازیکنان تراکتورسازی اضافه می شوم، امیدوارم در بازی دوم هم بتوانیم به پیروزی برسیم و شرایط بهتری پیدا کنیم. ذوب آهن در بازی اول خود شکست خورده و از لحاظ روحی روانی شرایط ما در این دیدار بهتر است.

وی در مورد وضعیت تیم ملی امید خاطرنشان کرد: برنامه ریزی خوبی برای تیم ملی امید شده و تمرینات مناسبی را برگزار کردیم امیدوارم شرایط تیم روز به روز بهتر شود و بتوانیم در مسابقات پیش رو عملکرد قابل قبولی داشته باشیم.