سوکای در مورد بازی روز جمعه گفت: سپاهان در هر دو نیمه خیلی بهتر از پیکان بازی کرد. حتی می توانست به گل های بیشتری هم برسد. در دو ماه اخیر خیلی سخت تمرین کردیم و حالا وقت آن رسیده که نتیجه زحمات مان را ببینیم. این تازه اولش است و رفته رفته بهتر هم می شویم. پیکانی ها در این بازی خوش شانس بودند که گل های بیشتری دریافت نکردند. بیشتر از اینکه برای خودم خوشحال باشم برای سپاهان و هوادرانش خوشحالم.

به نقل از فوتبال ایران، او که فقط ۲۰ دقیقه بازی کرد ادامه داد: هر چه دارم از این هواداران است. حتی وقتی در زمین هم نبودم مرا تشویق می کردند و همین باعثمی شد انگیزه بالایی پیدا کنم. می دانم که چقدر مرا دوست دارم و این برایم خیلی با ارزش است. به خاطر شادی آنها و موفقیت تیم است که تلاش می کنم و هدفی جز این ندارم. دوست داشتم لیگ را با گلزنی شروع کنم و خوشبختانه همینطور هم شد. گلم را تقدیم به هواداران می کنم و از این به بعد هر گلی که بزنم برای آنهاست.

سوکای ادامه داد: فصل گذشته آن مصدومیت بد مانع از این شد تا فصلی خوب را سپری کنم. اما برای فصل جدید می خواهم آن روزهایی که نبودم را هم جبران کنم. از اینکه در کنار شروع خوب سپاهان، لیگ برای من هم خوب شروع شد خوشحالم. تلاش می کنم تا این فصل از موقعیت هایی که برایم فراهم می شود نهایت استفاده را ببرم.

او در پاسخ به این سوال که آیا از نیمکت نشینی ناراحت نیستی گفت: خیر، ناراحت نیستم و مهم موفقیت سپاهان و مثمر ثمر بودن است. زمانی هم که خلعتبری سپاهانی شد گفتم که اگر ۸ مهاجم هم داشته باشی نگران نمی شوم. اتفاقا رقابت کردن را دوست دارم. چه ۱۰ دقیقه باشم چه ۹۰ دقیقه. مهم این است بتوانم برای تیمم تاثیرگذار باشم که خوشبختانه در بازی اول همینطور هم شد. وقتی می بینم تیمم حتی در نبود من هم موفق می شود خوشحال می شوم. اینطور نیست که به خاطر نیمکت نشینی خودم بخواهم نسبت به موفقیت های تیم هم بی اهمیت باشم.