رسول خوروش در گفت وگو با تسنیم در خصوص اولین دیدار تیم سپاهان در لیگ چهاردهم که با پیروزی ۲ بر صفر برابر پیکان همراه شد، عنوان کرد: در اولین دیدارمان عملکرد خوبی داشتیم. با توجه به بازی های تدارکاتی که پیش از آغاز لیگ انجام داده بودیم می دانستیم که می توانیم شروع خوبی داشته باشیم.

وی ادامه داد: در دو بازی آخر تدارکاتی مان به خصوص در بازی برابر فنرباغچه به خوبی توانستیم شرایط مان را بهبود ببخشیم و روندمان را بهتر کنیم. در بازی برابر پیکان هم با توجه به شرایط مان امید زیادی به پیروزی داشتیم و خوشبختانه اسیر حادثه های فوتبال نشدیم و توانستیم با دو گلی که به ثمر رساندیم برنده این دیدار شویم.

سرپرست تیم فوتبال سپاهان با تمجید از عملکرد بازیکنان این تیم در بازی برابر پیکان یادآور شد: بازیکنان به خوبی کارهایی را که کادرفنی از آنها خواسته بود، انجام دادند و از عملکرد آنها رضایت کافی را داریم. امیدواریم این روند همچنان حفظ شود و روز به روز بهتر شویم.

خوروش همچنین با بیان اینکه تیم پیکان هم بازی بسیار خوبی را برابر سپاهان انجام داده است، اظهار داشت: تیم پیکان با آقای منصور ابراهیم زاده، مربی ارزنده اش بازی خوبی را به نمایش گذاشت و تا پایان بازی برابر ما جنگید. آنها تا جایی که توان داشتند جنگیدند اما در کل مسابقه این تیم سپاهان بود که بازی را در دست داشت و در نهایت نیز موفق شد پیروز شود.

وی همچنین درباره حاشیه های اخیری که برای سپاهان به وجود آمده و گفته می شود این باشگاه بالاتر از سقف بودجه تعیین شده هزینه کرده است، گفت: ترجیح می دهیم دیگر به این شایعات پاسخ ندهیم و نمی خواهیم تمرکزمان را روی این مسائل بگذاریم.