مهرزاد خلیلیان شامگاه جمعه پس از پیروزی سپاهان برابر پیکان تهران در جمع خبرنگاران پیرامون قرارداد های بازیکنان تیم سپاهان اظهار کرد: ما بی قانونی مطرح شده درباره قراردادهای سپاهان را قبول نداریم و از همین رو به طور قطع ما بیش از ۱۵ میلیارد هزینه نکردیم.

به گزارش تسنیم، وی بیان کرد: رقم قرارداد محرم نویدکیا به دلیل مشکلاتی که این بازیکن داشته، هنوز مشخص نیست و علی حمودی نیز که به دلیل مشکلات نظام وظیفه هنوز قراردادش کامل نیست؛ باشگاه سپاهان قرارداد هایی که با بازیکنان انعقاد کرده اصولی و بر اساس دقت نظر بر قانون تنظیم شده و ما برای هر بخش به اندازه مشخصی که بر اساس بودجه اعلام شده هزینه کردیم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان تصریح کرد: هزینه هایی که اعلام شده خیلی کلی بوده و هم چنین امکان دارد در بعضی بخش ها محاسبات دقیق صورت نگرفته و از همین رو ما نباید دلواپس قرارداد های ما باشند زیرا همه اعداد و ارقام دقیق موجود است و ما کار اصولی و دقیق انجام داده ایم.

وی درباره جذب محمدرضا خلعتبری، مهاجم فصل گذشته تیم سپاهان افزود: این بازیکن با انگیزه و خوبی که سال ها در اصفهان بازی کرده هم چنین بازی های قابل قبولی در تیم ملی به نمایش گذاشته به همین سبب ما دست به جذب وی زدیم.

خلیلیان درپاسخ به این که، چرا باوجود گفته های خلعتبری مبنی بر این که اگر در ایران باشم در سپاهان می مانم به پرسپولیس رفت، خاطرنشان کرد: بر اساس صحبت هایی که با من شده در آن زمان هم خلعتبری قصد ماندن در سپاهان را داشته اما باشگاه با اضافه کردن ۲۰ درصدی قراردادش موافق نبوده و هم چنین باشگاه تصور می کرده که خلعتبری به عجمان نمی رود اما وقتی خلعتبری می بیند که قراردادش اضافه نمی شود، به عجمان می رود.

وی با تأکید بر پایین بودن رقم قرارداد خلعتبری، گفت: به طور قطع رقم هایی مثل ۲،۲. ۵ و ۳ میلیارد که اعلام می شود درست نیست و حداقل اسناد این گفته ها را اثبات می کند.

مدیرعامل باشگاه سپاهان با اشاره به وضعیت علی حمودی تصریح کرد: مشکل حمودی از طرف باشگاه پیگیری می شود و به دنبال کار های حقوقی آن ها هستیم و به این سبب که وی مدافعی خوب و ماهر است و وجود او برای سپاهان خوب است امیدورایم پس از ساسان انصاری وی بازیکن بعدی باشد که از مشکل خدمت سربازی آن حل می شود.