خبرنگار ورزش سه با او در این باره صحبت کرده که در اینجا متن این گفت وگو را می خوانیم.

آقای کوروشی بازی چطور بود؟

ما در نیمه اول سوار بازی بودیم و کاملا مسابقه را در کنترل خودمان داشتیم اما در نیمه دوم سعی کردیم از طریق ضدحملات به گل برسیم و بازی را کنترل کردیم که به نظر من روش درستی هم بود.

در اواخر بازی با رضا نورمحمد درگیر شدی، مشکل چه بود؟

آقای نورمحمد در طول بازی مرتب به بازیکنان ما توهین می کرد. من با او جروبحثکردم و به او گفتم که حق نداری با بازیکن های ما اینطور حرف بزنی. فکر می کنم چون او برای اولین بار بازوبند کاپیتانی پرسپولیس را بسته بود جوگیر شده بود. شاید هم فکر می کرد با توهین کرد او کاپیتان بهتری است.

بازی در برابر پرسپولیس و تماشاگرانش چطور بود؟

من فکر می کنم ما توانستیم بازی قابل قبولی در برابر پرسپولیس انجام دهیم و موقعیت های مناسبی هم روی دروازه این تیم خلق کردیم که فکر می کنم اگر اندکی خوش شانس تر بودیم می توانستیم این بازی را با پیروزی به پایان رسانیم. با این حال کسب یک امتیاز در برابر پرسپولیس و هوادارانش در هفته اول بازی ها فکر می کنم برای تیم ما کاملا مطلوب بود.

کار کردن با علی منصوریان چگونه است؟

علی منصوریان مربی جوان و جاه طلبی است که روحیه جاه طلبی را کاملا به تیم تزریق کرده است. او از نظر فنی در شرایط مطلوبی قرار دارد و با همه بازیکنان رابطه خوبی دارد. من فکر می کنم که او می تواند امسال تیم جوان نفت را به مقام شایسته ای برساند.

پس از پایان هفته اول مسیر تیم نفت را در ادامه فصل چطور می بینی؟

به هر حال این بازی اول ما بود و مطمئنا تیم ما در ادامه بازی ها از شرایط بهتری برخوردار خواهد بود. تیم ما، تیم بسیار جوانی است که پتانسیل بالایی دارد و می تواند در ادامه راه شگفتی ساز لیگ برتر باشد.