کریستیانو رونالدو حدود چند ماه است که از مصدومیت رنج می برد و ظاهراً این مصدومیت هنوز به طور کامل برطرف نشده است و به همین دلیل ستاره ۲۹ ساله کهکشانی ها نمی تواند در مصاف جذاب تیم های فعلی و پیشین خود، منچستریونایتد در جام تدارکاتی قهرمانان بین المللی آمریکا به میدان برود.

رونالدو در تمرین اردوی پیش فصل رئال مادرید شرکت کرده است و حتی تا روز گذشته گمانه زنی هایی در خصوص احتمال حضور او در بازی برابر شیاطین سرخ صورت گرفته اما آنچلوتی همه آنهایی که امیدوار بودند کاپیتان پرتغال را برابر شاگردان لوئیز فن خال ببینند، ناامید کرد.

آنچلوتی که مردانش بامداد فردا برابر منچستریونایتد به میدان خواهند رفت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کریستیانو رونالدو در این مدت جدا از سایر بازیکنان تیم تمرین کرده است. ما در این بازی از او استفاده نخواهیم کرد چون تمرینات را به طور کامل انجام نداده است. وقتی به مادرید برگردیم او در تمرینات تیمی هم شرکت می کند و برنامه ما این است که او را برای بازی سوپرجام اسپانیا در ترکیب قرار دهیم.

کارلتو افزود: برنامه ای که ما برای رونالدو داشتیم درست بوده است. به او گفته بودیم که باید استراحت کند. او از یک هفته تمریناتش را آغاز کرد اما لازم بود که به صورت انفرادی کار کند. من نمی خواهم ریسک کنم و از او برای بازی برابر منچستریونایتد استفاده کنم. او به برنامه آماده سازی خود ادامه خواهد داد و تا بازگشت به مادرید در تمرینات گروهی حضور نخواهد داشت.