به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ اسکوچیچ سرمربی فولاد خوزستان پس از شکست تیمش مقابل تراکتورسازی گفت: «حق ما باخت نبود ولی با این حال به تراکتورسازی تبریک می گوید. اشتباهات بازیکنانم باعثشد در این مسابقه برنده نشویم. خودمان باعثشدیم تراکتورسازی برنده شود. ما در ۲۴ ساعت گذشته استرس زیادی داشتیم چراکه فدراسیون به خاطر مشکلات کارت پایان خدمت، دو بازیکن ما را از این بازی محروم کرد. کارت بازی این بازیکنان سه روز قبل صادر شد اما یک روز قبل از بازی گفتند حق استفاده از آن ها را ندارید.»
او ادامه داد: «یکی از این بازیکنان ساسان انصاری بود که پدرش فوت کرده و به همین دلیل معافیت گرفته. مشکل او حل شد ولی به خاطر استرس زیادی که دارد نتوانست در این مسابقه خوب بازی کند. بعضی از تیم ها بدون دردسر بازیکن می گیرند و بعضی دیگر هم باید دردسر بکشند. این موضوع طبیعی است؟ وقتی تیم شما استرس زیادی دارد نمی تواند نکات فنی را در زمین پیاده کند.»
خبرنگاری از اسکوچیچ در مورد شادی بعد از گلش سوال پرسید که او گفت: «من به حریف احترام می گذارم و اجازه نمی دهم که به آن ها بی احترامی کنم. این سوال احمقانه است. من هم از گوشت، پوست و استخوان هستم و اگر مشکلات ۲۴ ساعت گذشته من را داشتید شاید همین واکنش را نشان می دادید.» خبرنگاران به دلیل استفاده از کلمه «احمقانه» از اسکوچیچ خواستند که عذرخواهی کند که او گفت منظورش خبرنگاران نبوده است و سپس جلسه را ترک کرد.
۴۳ ۴۳