ملت ایران: پرسپولیس در تبریز تنها تر از همیشه به نظر می رسید. انگار برای هیچ کدام از هواداران پرتعداد این تیم چندان اهمیت نداشت در تبریز چه بر تیم محبوب شان خواهد گذشت و شاید خیلی از آنها اصلا بازی دیروز و جریان نود دقیقه ای اش را ندیده باشند.

در این تصویر البته مشخص می شود پرسپولیس در ورزشگاه یادگار امام حدود ۱۷ نفر هوادار داشته که البته چند نفر از اعضای باشگاه و تیم هستند و بی سر و صدا بازی این تیم را نگاه می کنند.
با این حال نکته جالب این عکس کنار هم نشستن سه هافبک میانی دهه ۶۰ و ۷۰ پرسپولیس است که البته به نظر می رسد به خاطر نتیجه به دست آمده برخی شان نمی توانند سر خود را بالا بیاورند. این سه بازیکن در دوره بازیگری خود به بازی خشن و درگیرانه مشهور بودند و حتما با دیدن نمایش هافبک های فعلی پرسپولیس حسابی حرص می خورند.
ضیا عربشاهی، رحیم یوسفی و حمید استیلی که هر کدام سال ها در خط هافبک پرسپولیس بازی کرده اند دیروز شاهد شکست تیم محبوب شان در تبریز بودند.
در کنار این سه چهره شناخته شده هوادار نابینای اهل سیستان که به شدت پرسپولیسی است هم دیده می شود. او تماشاگر پر و پا قرص بازی های این تیم حتی در بدترین روزهاست.