به گزارش ملت ایران به نقل از گل - زلاتکو کرانچار ˈ جمعه شب پس از دیدار تیمش با آلومینیوم هرمزگان در هفته پایانی لیگ برتر بازهم از برنامه ریزی لیگ برتر انتقاد کرد و البته متلکهایی هم به کارلوس کی روش ا نداخت.
علت از دست دان قهرمانی؟ اثرات منفی ناشی از وقفه های مکرر لیگ برتر ایران برای تیم های استقلال تهران، سپاهان اصفهان، تراکتورسازی تبریز و فولاد خوزستان که در کورس قهرمانی قرار داشتند نسبت به سایر تیم ها بیشتر بود و همان طور که گفتم ما جام را به این برنامه ریزی دادیم. مثلا ما بارها بدنسازی کردیم و این به ضررمان تمام شد.
فرسایشی بودن لیگ؟ وقتی چهار تیم در صدر جدول شانه به شانه هم حرکت می کنند و ۵ تیم نیز برای نیفتادن می جنگند این به این معناست که شما لیگ باکیفیتی دارید اما من یک سوال از کی روش و سازمان لیگ دارم؛ آن ها چگونه می خواهند اعضای تیم ملی را آماده نگه دارند در صورتی که وقفه هایی که می اندازند باعثشده بدن آن ها سرد شود و این اجباری که سازمان لیگ انجام داد تا لیگ دقیقا امروز به پایان برسد، تا نزدیک به یک ماه بدن بازیکنان مان را سرد می کند چرا که هیچ مسابقه ای ندارند. هم مسابقه با عمان و هم مسابقه عراق شان هم لغو شده است. خب شما بر چه اساس می خواهید جلوی قطر بایستید؟ به غیر از این است که تیم ملی ایران در جلوی قطر سلاخی می شود. اگر به جای وقفه می گذاشتند لیگ و جام حذفی دقیقا بر اساس زمان بندی پیش برود، بازی ها درست یک هفته قبل از بازی با قطر به پایان می رسید
ارزیابی از فصلی که گذشت؟ در فصل جاری توانستیم جام قهرمانی حذفی باشگاه های ایران را به دست آوریم و این نشان دهنده آن است که برنامه های ما تا حدودی به ثمر رسیده است.
اخراج حاج صفی در ادامه سریال اخراج ها؟کارت های قرمز پایان فصل سپاهان موجه نبوده است. برای مثال فرشید طالبی در دو بازی مقابل استقلال بی مورد اخراج شد و امروز هم حاج صفی به دلیل استارت بلندی که زد تکلش طولانی شد و هیچ گونه قصدی برای زدن پای حریف نداشت ولی ناگهان کارت قرمز از جیب داور خارج شد اما مطمئن باشید من تیمم را بی محابا به زمین نفرستادم.
ادامه همکاری با تیم فوتبال سپاهان؟ سپاهان تیمی است بزرگ و با تشکیلاتی قوی که در ایران سردمداری می کند اما صحبتی که با من شده این بود که شما برنامه ات را بگو تا ما برنامه ریزی کنیم و این نخستین بار است که من فقط هم در کشور ایران می بینم تیمی بدون تمدید قرارداد و حتی صحبت از قرارداد از من برنامه می خواهد. من به دوستان مان در سپاهان گفتم اول در خصوص تمدید قرارداد صحبت کنیم و بعد از آن اگر برنامه خواستید من به شما می دهم. من تا کنون درخصوص بستن قرارداد با سپاهان صحبتی نکرده ام و مذاکره ای هم نداشته ام اما آماده ام تا با مسئولان این باشگاه پای میز مذاکره بنشینم. یا به توافق می رسیم یا نمی رسیم.