مدیرعامل استقلال اعلام کرد قلعه نویی را در این باشگاه حفظ می کند.

به گزارش ملت ایران به نقل از فارس علی فتح الله زاده بعد از بلند کردن جام با یک دست، درخصوص عدم حضور امیر قلعه نویی روی سکوی قهرمانی عنوان کرد: وی مشغول نماز خواندن بود و وقتی هم تصمیم داشت وارد زمین شود، جشن تقریباً تمام شده بود و وی در حلقه خبرنگاران گرفتار شد؛ البته قلعه نویی کمی دلگیر بود و که آن هم به زودی برطرف خواهد شد. قطعاً در استقلال می ماند و این تیم را می سازد. قلعه نویی در جشن تیم های قبلی خود در روی سکو نمی رفت.

مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد صحبت های رحمتی مبنی بر اینکه هنوز هیچکس برای فصل آینده از طرف باشگاه استقلال با من مذاکره نکرده است، با شوخی و خنده گفت: رحمتی را می خواهم چه کار کنم؟ خودم درون دروازه می ایستم!

وی ادامه داد: من هرچه دارم از تماشاگران است. برای گرفتن این جام پیر شدیم، اما خوشبختانه پایان شب سیاه، سفید بود. برای فصل آینده هم ۹۰ درصد ترکیب کنونی را حفظ خواهیم کرد و چند بازیکن جدید را هم جذب می کنیم.

فتح الله زاده در مورد احتمال قهرمانی استقلال در آسیا تصریح کرد: درخشش سومین ستاره را از همین حالا می بینم؛ اگر بازیکنان کمی همت و تلاش کنند می توانیم با قهرمانی در آسیا سومین ستاره را هم بگیریم.