ملت ایران: حنیف عمران زاده، مدافع مستحکم استقلال تهران که نزد هواداران این تیم نیز بسیار محبوب است، پس از مراسم قهرمانی استقلال در لیگ برتر گفت:
در آغاز فصل پیشنهاد دیگری داشتی یا فقط با استقلال قرارداد داشتی؟
من آن زمان با استقلال قرارداد داشتم و چند تیم دیگر نیز به من پیشنهاد حضور داده بودند. اولویت اولم حضور در استقلال است.
در استقلال خواهی ماند؟
اگر پول بدهند در استقلال می مانم.(باخنده) دلم می خواهد سال بعد نیز در استقلال باشم و اولویت اولم حضور در این تیم است. هواداران من را دوست دارند و من نیز این هواداران را به صورت دو طرفه دوست دارم.
بعد از حضور در استقلال اولویت بعدی ام شموشک است.
داماش گیلان؛ باختید و قهرمانی کمی تلخ شد؟
به هرحال این نتیجه از اتفاقات فوتبال است، تعدادی از بازیکنانمان را برای دیدار مقابل الشباب استراحت داده بودیم و با توجه به اینکه به جشن قهرمانی نزدیک می شدیم، بازیکنان مغرور شدند و همین مسئله باعثشد که شکست بخوریم.
جشن قهرمانی؛ چطور برگزار شد؟
جشن بسیار خوبی بود و فکر می کنم از اسپانیا الگوبرداری کرده بودند.
ممنوع الخروج شده اید؛ چرا؟
مالیاتم آمده و متاسفانه چک هایم تبدیل به پول نمی شود. قول داده اند تا یکشنبه پول ما را پرداخت کنند و امیدوارم این یکشنبه به کل هفته تبدیل نشود. چند سایت زده اند قرارداد من ۷۰۰ میلیون تومان است که من با توجه به طلب دو ساله ای که از استقلال دارم اعلام کردم قراردادم ۷۰۰ میلیون تومان است. این موضوع را الان اعلام می کنم که فردا اداره مالیات روی سرمان خراب نشود. این ۷۰۰ میلیون تومان با توجه به طلب دوساله ام از استقلال است که پولم را نگرفته ام اما مالیات ۸۰ میلیون تومانی اش را پرداخت کردم.