ملت ایران: حسین فرکی بعد از تساوی مقابل نفت تهران و صعود تیمش به پلی آف لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش ملت ایران به نقل از ایسنا گفت: امروز هم بازی دشواری برای من بود. اولین باری بود که با لباس مربی گری و در یک بازی که دوست نداشتم به این شکل انجام شود حضور داشتم چرا که متاسفانه چندین هفته فرصت کسب سهمیه داشتیم اما تقدیر و قسمت این بود که در روز پایانی، مقابل نفت و در زمین نفت به این افتخار برسیم.

وی افزود: خودم به عنوان مربی نفت در دو فصل گذشته تلاش بسیاری برای هویت بخشیدن به این تیم و صعودش به آسیا انجام دادم اما تصمیمی را امسال گرفتم و به خوزستان آمدم تا رسیدن به هدفم را در این شهر دنبال کنم. تقدیر هم این بود که مقابل تیم خوب نفت به این افتخار رسیدم. با این حال چیزی از شایستگی های نفت کم نشد و من معتقدم آن ها می توانستند به این افتخار برسند. من این افتخار را به مردم خوب خوزستان تقدیم می کنم و خوشحالم که امروز بازی فینال را بردیم.

سرمربی فولاد همچنین با بیان اینکه از عدم موفقیت نفت ناراحت است، مطرح کرد: من به نفت تعلق خاطر دارم و ناراحتم که این اتفاق مقابل این تیم افتاد. دو سال در نفت زحمت کشیدم و دوست داشتم موفق باشد هرچند الان هم موفق است. امروز فضای صمیمانه ای بر بازی حاکم بود و نتیجه مساوی ما را به هدف مان رساند. ما بعد از یک فصل سخت و رقابتی بین تیم های بالا و پایین در جدول، به آسیا رسیدیم. واقعا شرایط نابرابر بود و ما به لحاظ فاکتورهای زیادی از سایر تیم ها عقب بودیم اما خوشحالم که در این فضا به سهمیه دست یافتیم.

فرکی همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا برنامه ای برای فصل بعد دارد و باشگاه پرسپولیس با او مذاکره کرده است یا نه خاطرنشان کرد: در حال حاضر فقط به استراحت یک هفته ای فکر می کنم چون یک فصل بسیار سخت را با همکاران و بازیکنانم دنبال کردم. الان برای تصمیم گرفتن سخت است. امیدوارم به این سوال شما بعد از استراحت بتوانم جواب دهم اما درباره پرسپولیس تنها می گویم که با من هیچ صحبتی نکرده اند.

فرکی در پایان از مردم خواست برای شفای همایون بهزادی دعا کنند.