ملت ایران: درست مثل روزهایی که سردار در لباس رئیس راهنمایی و رانندگی، مهمان دانمی شبکه های تلویزیونی بود، این روزها هم پیچ کانال را به هر طرف می چرخانی سردار است که صحبت می کند!
مدیرعامل پرسپولیس در اظهاراتی که دقیقا سرمربی مستعفی تیمش را نشانه می گرفت از موجودیت پرسپولیس دفاع کرد و به نوعی یحیی را مسبب نایب قهرمانی در جام حذفی دانست.
مدیرعامل این باشگاه در پاسخ به این سؤال که گل محمدی گفته پرسپولیس حال حاضر بدترین و ضعیف ترین پرسپولیس تاریخ بود، گفت: اصلا این طور نیست. پرسپولیس همیشه پرسپولیس است. به رای تمام پرسپولیسی های سراسر ایران پرسپولیس سال ۹۱ یکی از برترین تیم ها در چند دهه اخیر در فوتبال ایران بود. ما بهترین بازیکنان و امکانات را تحویل مردم دادیم اما متاسفانه امتیاز خوبی نگرفت.
او که با دوربین های تلویزیونی صحبت می کرد ادامه داد: در جلسه کمیته فنی همه اعتراض داشتند که چرا این پرسپولیس خوب نتیجه نگرفته. ما باید بدانیم گل محمدی بهترین پرسپولیس را تحویل گرفته و بعضی از حرف های او درست نیست. کمیته فنی متاسفانه زیاد از مجموعه کل کادر فنی راضی نبود و اعتقاد دارندکه باید همه چیز قوی تر باشد. به هر شکل همه چیز گذشت باید درس بگیریم و به آینده فکر کنیم تا انشاءالله دیگر این اتفاقات پیش نیاید.
او در پایان هم گفت: من الان قول می دهم خیلی زود تکلیف سرمربی را روشن کنم. نباید اجازه دهیم وقت بگذرد و یک مربی بگوید تیم را دیر تحویل من دادند. اجازه نمی دهیم چنین اتفاقی بیفتد.
با شنیدن حرفهای سردار باید دلیل استعفای گل محمدی را دریافت… همان مربی ای که قرار بود تا سردار هست او هم باشد!