ملت ایران: میلان از هفته ۳۶ رقابت های سری آ ایتالیا در یک دیدار خارج از خانه به مصاف پسکارا خواهد رفت، تیمی که در آستانه سقوط به سری بی ایتالیا بوده در حالی که میلان با ۴ امتیاز اختلاف بیشتر نسبت به فیورنتینا در رده سوم قرار گرفته اما با این اوصاف با توجه به دیدار هفته آینده میلان برابر رم، روسونری نمی تواند از سه امتیاز کامل این بازی چشم پوشی کند.

آلگری در مصاحبه ی خبری پیش از بازی برابر پسکارا چنین گفت " بازی برابر پسکارا به نوعی می تواند دشوار باشد. پسکارا در دیدار برابر رم عملکرد بسیار خوبی داشت. ما باید مراقب کیفیت آن ها باشید. اما ما باید بدانیم که تیمی هستیم که به پیروزی نیاز داریم. "

" این بسیار مهم است که فردا با سه امتیاز از زمین خارج شویم زیرا باید با آرامش کامل به بر روی بازی های پایانی تمرکز کنیم. آینده من؟ در آرامش کامل هستم و که اصلا دوست ندارم در مورد آینده ام صحبت کنم. "

او در ادامه گفت " همه ی ما به رتبه ی سوم فکر می کنیم. اصلا درست نیست که در این مقطع از فصل درمورد آینده ی من صحبت کنیم. می توانیم در تابستان در این باره صحبت کنیم. ابتدا با سران تیم و پس از آن شاید با رسانه ها "