به گزارش ملت ایران به نقل از ایسنا - علی نظری جویباری اظهار کرد: امسال فتح الله زاده و قلعه نویی سختی های زیادی را در راه موفقیت استقلال متحمل شدند و خواسته های آن ها به حق قابل احترام است و ما که از داخل نظاره گر مشکلات تیم هستیم، شاهد بوده ایم که هیچ کس حتی وزارت ورزش با توجه به نیازهای استقلال برای حضور قدرتمند در بازی های آسیایی هیچ گونه کمکی به استقلال نکرد.

وی افزود: با این وجود آقای فتح الله زاده و مخصوصا امیر قلعه نویی خیلی سختی متحمل شدند و تلاش کردند تیم در لیگ برتر قهرمان شود و در آسیا نیز نتایج خوبی کسب کند و اگر مسئولان بتوانند خواسته های آنان را برآورده کنند و حمایت همه جانبه داشته باشند، استقلال می تواند قهرمان آسیا شود. البته راه سختی را در پیش داریم.

معاون باشگاه استقلال در مورد ماندن قلعه نویی در این تیم گفت: قلعه نویی می تواند به راحتی به تیم های دیگر برود و بدون هیچ دغدغه ای میلیاردها تومان پول بگیرد اما به عشق استقلال و هواداران در تیم مانده است و می خواهد با کمک مجموعه استقلال تیم را قهرمان آسیا کند.

نظری جویباری خاطرنشان کرد: قلعه نویی نه تنها پول خود را نگرفته است بلکه باید برای گرفتن حق بچه ها نیز تلاش کند و آن ها را آرام کند تا کارشان را با قدرت ادامه دهند.

وی افزود: با توجه به رفاقت چندین ساله با قلعه نویی وی هیچ گاه صحبتی از پول در استقلال نکرده است و هرچه مدیریت باشگاه گفته است قبول کرده و به هیچ وجه خواسته مالی نیز برای ماندن در استقلال ندارد.

معاون باشگاه استقلال تاکید کرد: بیشتر خواسته قلعه نویی در رابطه با حفظ حیثیت و آبروی استقلال در بازی های آسیایی است و با توجه به اینکه با تیم های قدرتمندی از ژاپن و کشورهای شرق آسیا بازی خواهیم داشت، باید یک تیم خوب بسته شود و حمایت همه جانبه ای از آن صورت بگیرد و ما نیز تلاش خواهیم کرد شرایط و امکانات مورد نظر وی را فراهم کنیم.

جویباری با بیان اینکه من چشم انداز روشنی برای برآورده شدن خواسته های قلعه نویی و فتح الله زاده نمی بینم، تاکید کرد: وزارت ورزش باید حمایت همه جانبه ای از استقلال داشته باشد تا بتوانیم از حیثیت فوتبال ایران در آسیا دفاع کنیم و اگر این شرایط بخواهد ادامه پیدا کند، کار بسیار سخت خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: تمامی اعضای هیات مدیره و شخص مدیرعامل خواهان ماندن قلعه نویی در تیم هستند و به دنبال قهرمانی در آسیا با وی هستیم و ان شاءالله برای ماندن در تیم راضی شود.

نظری جویباری درباره وجود زمزمه هایی مبنی بر رفتن فتح الله زاده از استقلال هم به ایسنا گفت: فتح الله زاده هم دقیقا شرایط قلعه نویی را دارد و باید بگویم موضوع رفتن آن ها از استقلال بسیار جدی است زیرا شرایط برای ادامه کار بسیار سخت است، به گونه ای که قابل بیان نیست.

وی درباره برنامه های باشگاه برای جذب بازیکنان جدید نیز گفت: ابتدا باید تکلیف قلعه نویی برای ماندن در استقلال روشن شود و بعد از آن وی لیست بازیکنان مورد نیاز خود را اعلام کند.

جویباری در پایان با اشاره به اینکه فتح الله زاده برای برگزاری جشن قهرمانی استقلال تدابیر ویژه ای اندیشیده است که ما از آن بی خبریم خواهان حضور همه جانبه و باشکوه هواداران استقلال در برگزاری این جشن شد.