ملت ایران: پس از این که سید مهدی رحمتی در برنامه ی ۹۰ از مصاحبه های اخیر خود علیه کی روش ابراز ندامت کرد و گفت در موقع عصبانیت این حرف ها را زده است و کاملا پشیمان است، کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایران در واکنش به این موضوع و همچنین عذرخواهی هادی عقیلی گفت:

" از صبح که کارم را شروع کرده ام هنوز نتوانسته ام درباره مسائلی که دیشب مطرح شده اطلاعی کسب کنم. صحبت های رحمتی را نشنیده ام و در وضعیتی نیستم که بخواهم در این رابطه اظهارنظر کنم. مطمئنم که صحبت های شما دقیق است و هیچ شکی در آن ندارم اما تا زمانی که به صورت رسمی از طرف فدراسیون به من اطلاع ندهند، نمی توانم صحبتی داشته باشم. "
کی روش در پاسخ به این سوال که با توجه به این که هادی عقیلی هم عذرخواهی کرده است، چقدر احتمال بازگشت این دو تن به تیم ملی وجود دارد، گفت: " دیگر نمی خواهم بحثرا دراین باره ادامه دهیم. فقط زمانی می توانم نظر قطعی خودم را اعلام کنم که اطلاعات کافی از این موضوع داشته باشم. در شرایطی مهم تر از همیشه هستیم. الان فرقی نمی کند که با قطر بازی داریم یا لبنان و یا حتی فلسطین. با هر تیمی که بازی می کنیم، با در نظر گرفتن همه مسئولیت ها و انگیزه هایمان وارد میدان می شویم. "