ملت ایران:سرمربی پرسپولیس بالاخره در پاسخ به منتقدانش از جمله بهروز رهبری فرد از کوره در رفت و او را کفتربازخواند!
به گزارش ملت ایران به نقل از گل، یحیی گل محمدی که دیشب در برنامه نود صحبت می کرد در دفاع از عملکردش صحبت کرد و: «تیم پرسپولیس یکی از بحرانی ترین سال های دهه اخیرش را سپری کرد. هیچ کس جرات نمی کرد تیم را بگیرد، حتی پیشکسوتانی که این قدر راحت دارند ما را تخریب می کنند و هرچه می خواهند می گویند. ۴ ماه منتظر این روز بودند و حالا دارند این حرف ها را می زنند.
اعضای هیات مدیره ای که با هر نتیجه موفق من گوشی در دست های شان می گشت که به من تبریک بگویند. حتی همین آقای نژاد فلاح. ایشان در جایگاهی نیستند که این طور درباره من حرف بزنند. اصلا چه شد که با یک باخت به سپاهان این حرف ها و جو به راه افتاد. سپاهان که این همه تیم را برده. تیمی که استقلال را ۱۰ نفره برده، یعنی اگر پرسپولیس را ببرد این قدر عجیب است و باید این جو را داشته باشد؟ اگر در بازی یکشنبه ضربه سر بنگر گل می شد من الان امپراطور بودم، رویانیان هم وزیر. ولی با این باخت، این برخورد و این حجم از توهین ها، خیلی بی انصافی است.
انتقادهای یحیی در این لحظه تندتر شد. او گفت: خیلی از دوستانی که این حرف ها را می زنند، اصلا دلشان برای تیم نمی سوزد. من این ها را پرسپولیسی نمی دانم. این آقایان این قدر که نگران کفتر بازی خودشان هستند به فکر تیم نیستند. آنها، همان هایی هستند که می گویند ۱۴ سال پرسپولیسی بوده اند اما هیچ وقت در دل مردم جایی نداشته اند، چون وقتی از پرسپولیس رفت و به ما گل زد همچین مشت گره کرد که از چشم مردم افتاد. آیا او به تیم فکر می کند؟»
یحیی در این بخش از حرف هایش دقیقا بهروز رهبری فرد را نشانه رفته بود که منتقد جدی یحیی است؛ «بروید ببینید از صبح تا حالا چقدر حرف و بیانیه علیه من صادر شده. من قبل از فینال، ۲۰ تا بازی کردم یک باخت به راه آهن آوردم. ۷ برد داشتم و ۸ مساوی. ۴ بازی هم در جام حذفی داشتم. از بازیکنانم تشکر می کنم. ما ۴ برد خوب آوردیم. الان تو شبکه های اجتماعی به من فحش می دهند، این کار درستی نیست. من به هواداران حق می دهم که برای نتایج این چند سال ناراحت باشند اما شاید کمی هم باید به ما حق بدهند.»
او درباره احتمال تغییرات در مدیریت پرسپولیس هم گفت: مشکل پرسپولیس من، دایی، استیلی، دنیزلی، کرانچار و… نیستند. مشکل ما عدم ثبات مدیریتی است. الان سپاهان و استقلال که نتیجه می گیرند. من می روم مشکلی ندارم. در این ۳ ماهی که آمدم سخت ترین دوران زندگی ام را طی کردم. دخترم که به دنیا آمد فرستادم شان شهرستان، وقتی بعد از دو ماه مرا دیدند، خانمم گفت چرا این قدر پیر شدی تو. ۷ ماه است که وقت نکردم بروم به مدرسه پسرم سر بزنم.