ملت ایران: محمد نوری هافبک گلزن پرسپولیس که در رسیدن این تیم به فینال جام حذفی خیلی نقش داشت، بابت از دست دادن قهرمانی خیلی ناراحت است. وقتی او گل زد خیلی ها جام را در دستان پرسپولیس می دیدند ولی به یکباره همه چیز عوض شد و فصل جاری فوتبال ایران با ناکامی محض برای پرسپولیس به پایان رسید. نوری در خصوص شکست مقابل سپاهان، اتفاقاتی که بعد از این بازی افتاد و مسائل مختلف دیگر به سوالات فوتبال ایران پاسخ می دهد.

خیلی ناراحتی، درست است؟

نمی دانم چه بگویم. ما دو بار از حریف پیش افتادیم ولی نتوانستیم برتری مان را حفظ کنیم. ضربات پنالتی هم که به شاس بستگی دارد و ما خیلی بدشانس بودیم. همه ما بازیکنان با تجربه ای هستیم ولی بی دقتی کردیم و در نهایت باختیم.

در مورد گریه هاداران پرسپولیس چه صحبتی داری؟

آنها در این فصل برایمان سنگ تمام گذاشتند و جز شرمندگی و عذرخواهی حرفی برای گفتن نداریم. ما ۱۲۰ دقیقه جان ندیم و آنها دیدند که تا آخرین نفس جنگیدیم. ما باختیم ولی کم کاری نکردیم در ضمن زندگی جریان دارد و پرسپولیس فصل بعد می تواند همه چیز را جبران کند. پرسپولیس در نیم فصل دوم خیلی خوب نتیجه گرفت ولی در نیم فصل اول آنقدر بد نتیجه گرفتیم که تاثیر خودش را گذاشت.

در مورد گلی که زدی صحبت می کنی؟

این تلخ ترین گل دوران فوتبالم بود کاش اصلا در این بازی به میدان نمی رفتم.

قبول داری یحیی گل محمدی روی نیمکت پرسپولیس تصمیمات اشتباهی گرفت و مقصر بود؟

تجربه گل محمدی نسبت به کرانچار کمتر بود ولی یحیی در پسپولیس خوب نتیجه گرفت و در نیم فصل دوم فقط یک بار باختیم. وقتی باختیم یعنی همه مقصر هستیم و نباید همه کاسه کوزه ها سر گل محمدی شکسته شود. من معتقدم طرفداران پرسپولیس هم قبول دارند که ما کم نگذاشتیم. آنها فقط بابت خداحافظی مهدوی کیا و کریمی از دست دادن جام ناراحت بودند که حق هم داشتند.