به گزارش ملت ایران به نقل از گل – کاپیتان محبوب پرسپولیس بالاخره بعد از ۵ دقیقه بازی جدی و واقعی در آخرین دقایق فینال جام حذفی با خاطره ای تلخ از دنیای بازیگری کنار رفت.
مهدوی کیا با وجود ناراحتی و بغض ناشی از باخت ناباورانه مقابل سپاهان مراسم خداحافظی اش را در میان حلقه عکاسان و اطرافیانش انجام داد اما مراسم او در شرایط جالبی انجام نشد به طوری که وقتی او شروع به دور زدن زمین و بوسیدن چهار گوشه مستطیل سبز کرد تقریبا نود درصد پرسپولیسی های مغموم سکوهای ورزشگاه را ترک کرده بودند وکسی نبود تا کیا را با تشویق هایش همراهی کند.
در میان آن چند هزار نفری هم که مانده بود چند ده نفری نامش را فریاد زدند و برایش دست زدند تا مهدی با چهره ای بغض کرده دستی برایشان تکان دهد و در گوشه های زمین سجده کند.
با این حال کیا در روز ناکامی تیمش در فینال جام حذفی اصلا شرایط روانی مناسبی نداشت. البته طبیعی بود که او به خاطر وداع با دنیای بازیگری و البته ناکامی در به دست آوردن جام فوق العاده ناراحت و دلخور باشد اما گفته می شود او از اتفاقت دو سه روز اخیر که منجر به تغییر برنامه مراسم خداحافظی اش شده به شدت شاکی است.
برای مهدوی کیا این مساله که بعد از کلی اطلاع رسانی و اخبار مرتبط با روز خداحافظی اش یکباره اعلام کنند چنین مراسمی در شان او نیست، قابل هضم نیست واو ناراحتی اش از این تغییر ناگهانی برنامه را در محفلی دوستانه بروز داده است. مهدوی کیا به خاطر این تغییر برنامه ناگهانی به شدت از مسوولان باشگاه نارحت است و حتی در مصاحبه هایش گفته مقابل هامبورگ بازی نخواهد کرد تا نشان دهد دل خوشی از تصمیمات ناگهانی و عجیب مدیران پرسپولیس ندارد.
باید دید آیا کاپیتان کیا در روزهای آینده در این خصوص حرف دلش را خواهد زد یا مثل خیلی از مورادی که در دوران بازیگری با آنها درگیر بود همچنان سکوت می کند و ناراحتی اش را رسانه ای نمی کند