ملت ایران: کریم باقری در حاشیه تمرین دیروز(چهارشنبه) پرسپولیس درباره شرایط این تیم اظهار کرد: خدا را شکر پرسپولیس شرایط خوبی دارد و تمرین‌های منظمی انجام می‌دهد. بازیکنان خودشان را برای بازی مقابل سپاهان انجام می‌دهند. ان‌شاءالله با یک بازی خوب بتوانند قهرمان شوند.

وی درباره نتایج ضعیف پرسپولیس در لیگ در این فصل گفت: پرسپولیس ۱۰ سالی می‌شود که بالا و پایینش زیاد شده است و این هم به خاطر عدم ثبات مدیریت بوده است. حتی من یادم می‌اید که پرسپولیس در یک فصل سه مدیر عوض کرد و نتایج ضعیف هم در چند سال گذشته به خاطر این بی‌ثباتی بوده است. امیدوارم که هم پرسپولیس و هم سایر باشگاه‌ها خصوصی شوند. همچنین نمی‌گویم که دیگر سیاسی‌ها در ورزش نباشند اما بیشتر ورزشی‌ها در باشگاه‌ها باشند تا بتوانیم بالاخره یک روز فوتبال واقعا حرفه‌ای داشته باشیم.

باقری در ادامه درباره بحثتبانی در لیگ یک و اینکه این موضوع در بین باشگاه‌های تبریزی هم وجود داشته گفت: تبانی تنها مربوط به تبریز نیست همه جای ایران این موضوع اتفاق می‌افتد. باید قطعا جلوی آن را بگیرند. ورزشگاه جایگاه خودش را دارد و باید پاک باشد. چه در تبریز و چه در سایر شهرها نباید این اتفاق بیفتد. امیدوارم تبانی ریشه‌کن شود. برخورد با تبانی سخت است اما همه دستگاه‌ها باید دست به دست هم دهند.

پیشکسوت پرسپولیس همچنین با اشاره به اینکه لیگ برتر می‌تواند همچنان با ۱۸ تیم برگزار شود گفت: ‌ اگر برنامه‌ریزی خوبی وجود داشته باشد، بهتر است لیگ ۱۸ تیمی بماند. فشردگی بازی‌ها یک چیز معمولی است و امروزه در همه جای جهان وجود دارد. فوتبال هم حرفه‌ای شده است و امیدوارم با یک برنامه‌ریزی خوب فصل بعد ۱۸ تیمی بماند.

باقری درباره خداحافظی مهدوی‌کیا هم گفت: امیدوارم فینال جام حذفی روز خوبی برای مهدی باشد. حق مهدی بیشتر از این‌هاست. ان‌شاءالله با قهرمانی از فوتبال برود.